Zamknij

Królowe życia: Gabriel Seweryn i Rafał Grabias wzięli ślub. "Wesele jak minie korona" [FOTO]

Judyta Wanicka
07.05.2020 10:53
Rafał i Gabriel z Królowych życia
fot. Instagram:@rafalgrabias

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias z programu "Królowe życia" są już po ślubie. Projektanci pochwalili się obrączkami i wstawili pierwsze zdjęcia po ślubie. Jak będzie wyglądało wesele Gabriela i Rafała z "Królowych życia"? 

Rafał Grabias i Gabriel Sewery wzięli ślub. Para ekscentrycznych projektantów z programu TTV "Królowe życie" pochwaliła się fanom złotymi obrączkami. Dokładnie nie wiadomo, kiedy i gdzie miała miejsce uroczystość, ale wygląda na to, że stało się to jeszcze przed wybuchem epidemii koronawirusa. Gabriel i Rafał z "Królowych życia" planują wyprawić wesele zaraz po zniesieniu obostrzeń. 

Związek Rafała Grabiasa i Gabriela Seweryna z "Królowych życia" trwa już przeszło 18 lat. Para prowadzi razem atelier luksusowych futer w Głogowie i Warszawie. Jakiś czas temu media donosiły, że bohaterowie show TTV się rozstali. Szybko wyszło na jaw, że kryzys został wyreżyserowany na potrzeby programu, a projektanci nadal tworzą zgrany duet. Ostatnio na ich profilach pojawiły się zdjęcia obrączek i wpisy sugerujące, że są już małżeństwem. Gabriel Seweryn zdradził fanom, że szykuje się huczne wesele. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Pochwaliła się nowym ukochanym

Królowe życia: Gabriel Seweryn i Rafał Grabias są już po ślubie

Gejowska para z "Królowych życia" została małżeństwem. Przynajmniej tak wynika z informacji, jakie pojawiły się na Instagramie. Rafał Grabias z dumą zaprezentował złotą obrączkę na tle kościoła mariackiego w Krakowie. Gdy fani zaczęli dopytywać o szczegóły, projektant wyznał, że ślub z Gabrielem już się odbył i obecnie przygotowują się do wesela. 

Ślub już był, wesele, jak minie korona. Będzie zabawa! - poinformował w komentarzach Grabias. 

Projektanci nie zdradzili szczegół ceremonii. Nie jest jasne, czy ślub Rafała i Gabriela miał charakter formalny, czy jedynie symboliczny. Na razie prawo w Polsce nie zezwala na legalizację związków homoseksualnych. Chyba że projektantom udało się zawrzeć małżeństwo w kraju, gdzie jest to możliwe. Niedawno odbył się ślub Krystyny z "Rolnik szuka żony". Uczestniczka show TVP poślubiła swoją partnerkę w Szkocji. 

Zagłosuj

Jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw