Zamknij

Królowe życia: Gabriel Seweryn pokazał nowego partnera. "Jestem z nim od prawie dwóch lat" [FOTO]

15.12.2020 13:31
Gabriel Seweryn z "Królowych życia"
fot. Jan Bielecki/East News

Gabriel Seweryn z programu "Królowe życia" potwierdził rozstanie z Rafałem Grabiasem. Okazuje się, że "Versace z Głogowa" od dawna jest związany z kimś innym. Projektant właśnie przedstawił nowego partnera na Instagramie. 

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias do niedawna byli jednymi z najpopularniejszych bohaterów programu "Królowe życia". Projektanci szyjący konfekcje z naturalnych futer niedawno wycofali się z show, nie podając przyczyny odejścia. Gabriel nie ukrywał jednak, że serial coraz bardziej go nudzi, przy okazji czyniąc przytyk do głównej gwiazdy show, Dagmary Kaźmierskiej. Królowa wpadła w szał i wysmarowała wulgarny komentarz na temat życia intymnego Gabriela i Rafała. W odpowiedzi para projektantów postanowiła złożyć pozew

Trudno jednak nie przyznać Gabrielowi racji. W swoim ostatnim sezonie projektanci posunęli się nawet do rozstania, byleby tylko zreanimować wiejący nudą wątek. Ale widzowie nie dali się tak łatwo oszukać. Szybko wyśledzili, że rozstanie zostało wyreżyserowane na potrzeby programu, a związek projektantów wciąż ma się dobrze. Przynajmniej tak to wyglądało na Instagramie. Panowie jeszcze do niedawna pokazywali się razem na zdjęciach i w relacjach. Tym większy szok wywołało nowe zdjęcie Gabriela, na którym "Versace z Głogowa" pozuje z innym mężczyzną. 

Zenek Martyniuk wybrał strój na sylwestra? Koszula od Gabriela Seweryna wzbudza kontrowersje [FOTO]

Rolnik szuka żony 7: Gabriel Seweryn pochwalił się nowym partnerem 

Wygląda na to, że byłym bohaterom "Królowych życia" udało się wywieść w pole swoich fanów. Okazuje się bowiem, że Gabriel Seweryn i Rafał Grabias nie są ze sobą już od prawie dwóch lat! Jeszcze w czerwcu media donosiły, że związek projektantów przeżywa kryzys przez młodego stalkera, który miał mieć obsesję na punkcie Gabriela. Tymczasem okazuje się, że mężczyzna nie jest żadnym nękaczem, lecz nowym partnerem Gabriela. Potwierdził to sam projektant w nagraniu opublikowanym na stronie Pudelka. 

- Chciałbym zrobić małe sprostowanie odnośnie obecnych artykułów na temat "stalkera". Nie ma żadnego stalkera! Ten chłopak to jest mój chłopak - wyjasnił były król życia. - Jest tutaj Kamil. Jestem z nim od prawie dwóch lat. Z Rafałem byłem prawie dwie dekady. Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Proponuję, żeby Rafał znalazł sobie nowego chłopaka i dał mi święty spokój - dodał, wspierany nieśmiało przez swojego chłopaka.

Ponadto Gabriel zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie z Kamilem, czym wywołał niemałe zamieszanie. Mniej obeznani z tematem byli w ciężkim szoku, gdy dowiedzieli się, że Gabriel i Rafał nie są już razem. Wkrótce zdjęcie projektanta z nowym chłopakiem zniknęło z profilu.

Wy też jesteście zaskoczeni? 

Żona Zenka chwali się drogim futrem od króla życia. "Starannie wyselekcjonowane lisy" [FOTO]

gabriel sewryn nowy chlopak
fot. Instagram:@gabriel_seweryn/screen