Zamknij

Królowe życia: Gabriel zmienia płeć? Rafał zaskoczył wyznaniem o byłym partnerze

14.01.2021 14:33
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" jest w trakcie zmiany płci? Na jednym z ostatnich zdjęć fanka zauważył zmianę w wyglądzie projektanta. Rafał Grabias nieoczekiwanie potwierdził jej domysły. 

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias zdobyli popularność dzięki programowi "Królowe życia". Projektant naturalnych futer i jego partner byli obok Dagmary Kaźmierskiej jednymi z najbardziej lubianych bohaterów show. Po kilku sezonach zdecydowali się jednak odejść z programu. Do dzisiaj nie zdradzili powodów, ale wiele wskazuje na to, że przyczyną była ich skomplikowana sytuacja prywatna. 

Niedawno Gabriel wyznał publiczne, że od dwóch lat nie jest w związku z Rafałem. W opublikowanym wideo przedstawił swojego aktualnego partnera Kamila i wyjaśnił, że mężczyzna nie jest jego stalkerem, jak sugerowano wcześniej. Część fanów sympatycznych "królów życia" poczuła się oszukana, zwłaszcza że panowie cały czas pokazują się razem na zdjęciach. Oliwy do ognia dolał Rafał, który po sylwestrze wstawił romantyczne zdjęcia z kobietą i zasugerował, że jest z nią w związku.

Rafał Grabias naprawdę ma dziewczynę? Internauci mają swoją teorię i tropią spisek

Królowe życia: Gabriel Seweryn jest w trakcie zmiany płci? 

Pod ostatnim postem na profilu Rafała znowu zawrzało. Byli gwiazdorzy "Królowych życia" pojawili się razem na zdjęciu w towarzystwie nowej przyjaciółki Grabiasa, nazywanej przez niego "księżniczką". Nagle jedna z internautek zwrócił uwagę na dziwnie zaokrągloną sylwetkę Seweryna. 

Gabrielowi urosła pierś? 

Rafał postanowił zaspokoić ciekawość fanki i potwierdził, że Gabriel nabrał kobiecych cech. 

Tak, jest w trakcie terapii hormonalnej i szykuje się do zmiany płci - wyjaśnił.

Versace z Głogowa z pewnością zauważył komentarz partnera, ale nie chciał się do niego odnieść. Nie wiadomo zatem, czy projektant faktycznie postanowił zmienić płeć, czy może była to tylko kolejna prowokacja Rafała w celu wywołania szumu. 

Królowa życia pokazała zdjęcie sprzed metamorfozy. Wygląda jak zupełnie inna kobieta! [FOTO]