Zamknij

"Królowe życia": Gabriel i Rafał jednak są razem? Fani zwietrzyli ustawkę

Judyta Wanicka
17.09.2019 17:18
Gabriel Seweryn i Rafał Grabias
fot. Piotr Fotek/REPORTER/EASTNEWS

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias z programu "Królowe życia" postanowili się rozstać po 18 latach związku. Jednak wiele wskazuje na to, że projektanci zakończyli związek tylko w programie. Internauci przeprowadzili śledztwo, z którego wynika, że Gabriel i Rafał nadal są razem, a historia z rozstaniem została zmyślona na potrzeby show. Okazuje się, że dowodów dostarczają sami bohaterowie "Królowych  życia".

Królowe życia: Gabriel Seweryn i Rafał Grabias nie rozstali się?

Po wakacjach widzowie programu "Królowe życia" dowiedzieli się, że Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się. Para sympatycznych projektantów zdecydowała się zakończyć związek po 18 latach wspólnego życia. Niestety nawet tak zgraną parę jak bohaterowie show TTV pokonała w końcu rutyna i zmęczenie sobą nawzajem. W jednej z rozmów Gabriel Seweryn wyznał, że wpływ na decyzję o zerwaniu miało życie w rozjazdach, a konkretnie fakt, że Rafał cały czas dzieli życie między Warszawą a Głogowem. Zaprzeczył jednak, że w ich związku pojawił się ktoś trzeci. Do tego ciągle musiał znosić humory i krytyczne uwagi swojego partnera. Wolał jednak mu ulegać, by nie dochodziło do awantur.

Byli kochankowie wciąż mają do siebie olbrzymi sentyment, ale na razie żaden z nich nie garnie się do tego, by dać związkowi kolejną szansę. Przynajmniej tak to wygląda w programie. W nowych odcinkach "Królowych życia" Gabriel i Rafał próbują układać sobie życie na nowo i robią wszystko, by zapomnieć o przeszłości. Jednak fanom coś tu wyraźnie zgrzyta. Udają - piszą w komentarzach na Instagramie. 

Fani donoszą: rozstanie Gabriela i Rafała to ustawka

Internauci przeprowadzili w sieci małe śledztwo, które miało potwierdzić, że Gabriel Seweryn i Rafał Grabias nadal są razem. Według krążących w sieci plotek kryzys został wyreżyserowany, a projektanci ogłosili koniec związku, ponieważ chcieli podkręcić zainteresowanie nowym sezonem "Królowych życia". Fani przytaczają kilka dowodów na to, że poza kamerami Grabias i Seweryn nadal pozostają zgraną parą.

Internauci słusznie zauważyli, że bohaterowie show TTV jeszcze niedawno razem bawili się na weselu Izabeli Macudzińskiej i Patryka Borowiaka. Uroczystość odbyła się w lipcu, więc Rafał i Gabriel nie mogli się wtedy rozstać, zwłaszcza, że odcinki "Królowych życia" są emitowane z opóźnieniem.

W nowych odcinkach jest wątek o tym ich rozstaniu, więc rozstali się w maju, a teraz, kiedy rusza nowy sezon, oboje piszą, jak mi źle… Serio? Po kilku miesiącach dotarło do nich, że ich boli to rozstanie i akurat w czasie się zbiegło z ruszeniem sezonu, że postanowili to ogłosić - zauważyła jedna z fanek. 

Na słabo skonstruowaną ustawkę wskazują doniesienia internautów, że Gabriel i Rafał niedawno razem bawili się w Krakowie.

Byli widziani razem w Krakowie i mieli się dobrze jako para - zdradza jeden z komentujących.

Uwadze fanów nie umknęło jeszcze coś: na profilach obu celebrytów pojawiają się zdjęcia i relacje z tych samych miejsc, a na jednym z niedawnych live'ów Rafała można było dostrzec Gabriela.

Wesele, zdjęcia z fanami, te w których ich oznaczano wstawiane na bieżąco przez cały czas więc żadnego rozstania nie było. Chłopaki też zdjęcia z tych samych miejsc mieli i w tych samych dniach. Albo to nie dopracowane było albo nikt się nie pilnował - zauważają komentujący. 

Czy to oznacza, że projektanci ukrywają prawdę, by podnieść oglądalność swojego show? Nawet jeśli to prawda, to i tak nadal mogą liczyć na olbrzymią sympatię widzów. Wierni fani, którzy kibicują związkowi Gabriela i Rafała, nareszcie odetchnęliby z ulgą. 

Zagłosuj

Lubisz Gabriela i Rafała z "Królowych życia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw