Zamknij

Królowe życia: Gabriel i Rafał pozwą Dagmarę Kaźmierską. "Będzie z grubej rury"

17.11.2020 12:32
Rafał i Gabriel z "Królowych życia"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias zamierzają pozwać Dagmarę Kaźmierską za obelżywy komentarz na ich temat. Byli bohaterowie "Królowych życia" podjęli kroki prawne. - Mecenasi już pracują - poinformowali. 

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias są parą projektantów futer znanych z programu TTV "Królowe życia". Niedawno zdecydowali się opuścić show, w którym występowali przez wiele sezonów. Gwiazdorzy nie wyjaśnili powodów swojej decyzji, lecz sądząc po uszczypliwym komentarzu Gabriela zamieszczonym pod zdjęciem Dagmary Kaźmierskiej z reżyserem Piotrem Wąsińskim mogło chodzi o coraz nudniejszą fabułę serialu. Uwaga byłego króla życia sprowokowała gniew głównej gwiazdy. Kaźmierska brutalnie rozprawiła się z Gabrielem i jego ukochanym, zamieszczając pełen drwin i bluzgów wpis na temat ich pożycia seksualnego.  

Wzajemne animozje gwiazd "Królowych życia" trwają już od jakiegoś czasu. Na początku roku Gabriel i Rafał niepochlebnie wypowiedzieli się o fenomenie Dagmary. - Nic szczególnego poza taką wyrazistością w niej nie widzę. Nie mogę powiedzieć, że jest wyjątkową, bo ani nie ma przedstawionej swojej pracy zawodowej... Myślę, że jest popularna, bo jest kolorowa, krzykliwa i tyle - powiedzieli w rozmowie z JastrząbPost. Kaźmierska narzekała, że projektanci "ciągle coś do niej mają". - To jest komiczne usłyszeć taki komentarz od osoby, która nie przepracowała dnia. Psy szczekają, a karawan jedzie dalej - podsumowała docinki kolegów matka Conana. 

Królowa życia pod ostrzałem za wpis o strajku kobiet. "Nie nam samym o sobie decydować"

Królowe życia: Gabriel i Rafał chcą pozwać Dagmarę Kaźmierską 

Sprawy stanęły na ostrzu noża przed weekendem, gdy Dagmara gwałtownie zareagowała na uwagę Gabriela. Po internetowej wymianie zdań para projektantów zdecydowała się skierować sprawę na drogę prawną. Seweryn i Grabias zapowiedzieli pozew przeciwko Dagmarze Kaźmierskiej. 

- Nie ma naszego przyzwolenie na takie zachowanie! Wyzwiska, wulgaryzmy, a na koniec zastraszanie. Mecenasi pracują nad pozwem. Będzie z grubej rury! - powiedzieli w rozmowie z Pudelkiem królowie życia. 

Kaźmierska na razie nie odniosła się oficjalnie do gróźb byłych kolegów z serialu.