Zamknij

"Królowe życia": Jacek na zdjęciu z młodości. Przyjaciel Dagmary wygląda jak Pudzian

18.03.2021 15:39
Jacek Wójcik
fot. materiały prasowe

"Królowe życia" to popularne show TTV, które już od wielu sezonów cieszy się zainteresowaniem widzów. Bohaterowie produkcji nie mogą narzekać na brak zainteresowania, a nawet ci, którzy program opuścili, wciąż cieszą się sympatią. "Królowe" dla wielu już osób stało sie przepustką do rozpoznawalności - m.in. dla Jacka Wójcika, przyjaciela Dagmary, którego wątek jest coraz szerszy.

Jacek z " Królowych życia" jest jednym z tych bohaterów popularnego show TTV, który w pierwszych sezonach show pojawiał się sporadycznie, ale kiedy zaskarbił sobie sympatię widzów, jego wątek stale się poszerzał. Obecnie przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej ma spore grono fanów, a na Instagramie obserwuje go blisko 240 tysięcy osób. Jacek Wójcik stara się o wielbicielach nie zapominać i regularnie dostarcza im ciekawych wieści i zdjęć z prywatnego życia.

Właśnie gwiazdor show TTV podzielił się zdjęciem sprzed 20 lat.

Zobacz także: Królowe życia: Dagmara odkryła wstydliwą tajemnicę Jacka. Ukrywał to przez wiele lat

Jacek Wójcik z "Królowych życia" w młodości

Jacek Wójcik robił przegląd starych zdjęć i jak zauważył, udało mu się wykopać fotkę sprzed 20 lat. Przyjaciel Dagmary pozuje ze swoim psem Noblem. Co ciekawe, zdjęcie zostało zrobione zimą i widać na nim śnieg. Jednak Jackowi zimowa aura nie przeszkadzała, by wyjść na dwór w koszulce bez rękawów.

Jak zauważył bohater show TTV, w obecnym wydaniu, czyli bez włosów, wygląda lepiej. Wielu fanów podziela jego zdanie.

"Wyglądałeś szałowo", "Pan Jacek jak zawsze przystojny", "Bo Pan jest tego pokroju mezczyzn - im starszy, tym przystojniejszy" - komplementują internauci. Ktoś nawet zauważył, że bohater "Królowych" wygląda jak Pudzian. "Ty tu wyglądałeś jak Pudzian w tamtym czasie gdy zaczął święcić triumfy na TVN w Siłaczach". Widać podobieństwo?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/AS