Zamknij

Królowe życia: Monika Chwajoł pozuje nago. Rozgrzała zmysły internautów

24.05.2021 10:35
Monika Chwajoł
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST NEWS

Monika Chwajoł zyskała sławę dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Celebrytka pochwaliła się właśnie zdjęciem z rozbieranej sesji, na którym ma na sobie tylko płatki kwiatów.

Monika Chwajoł pojawiła się w szóstym sezonie " Królowych życia". Udział w programie przyniósł współwłaścicielce firmy transportowej sporą rozpoznawalność, a ona postanowiła to wykorzystać, próbując swoich sił w branży disco-polo. Oprócz tego założyła też własną markę modową.

Chwajoł jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chwali się także swoim życiem prywatnym. Mama Nicole i Michelle swoimi kontrowersyjnymi treściami regularnie przykuwa uwagę internautów. Niedawno została skrytykowana za zbyt odważny zdaniem komentujących strój, jaki wybrała na komunię swojej córki. Co więcej, cała impreza została zorganizowana z wielką "pompą", a córka byłej gwiazdy "Królowych życia" jechała na ceremonię karocą.

Zobacz także: Monika Chwajoł z "Królowych życia" w ogniu krytyki. "Z cyckami na wierzchu na komunię?" [FOTO]

Monika Chwajoł pozuje nago. Ma na sobie tylko płatki kwiatów

W swoich social mediach Chwajoł opublikowała zdjęcie, na którym pozuje całkiem naga, a intymne miejsca zostały zasłonięte jedynie płatkami kwiatów, co jeszcze bardziej rozpaliło wyobraźnię internautów. W komentarzu do fotki celebrytka wyjawiła, dlaczego postanowiła opublikować to zdjęcie. Jak podkreśliła, nie zamierza robić rzeczy, które mają zadowalać innych.

Żyję po swojemu i nigdy się nie zmienię. Doszłam do takiego punktu w życiu, w którym nie chce już zadowalać tych, którzy mnie nie lubią, kochać tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechać się do tych, którzy nie uśmiechają się do mnie - sparafrazowała na wstępie słowa Meryl Streep.

Jeśli komuś przyjdzie do głowy komentowanie, że takie zdjęcie to nie wypada, to powiem tyle: mnie wypada. Żyję po swojemu i nigdy się nie zmienię. Ludzie gadali i gadać będą, a ja robię swoje. Cokolwiek by człowiek nie zrobił i tak nie zadowoli wszystkich, a w życiu jest ważne, by żyć i być szczęśliwym" - napisała była "Królowa życia".

Zgadzam się z Panią. Każdy może żyć po swojemu. Nikt za nikogo swojego życia nie przeżyje. Życie jest jedno i trzeba z niego korzystać" - zgadza się z nią internautka.