Zamknij

Królowe życia: Rafał i Gabriel pochwalili się zdjęciem z młodości [FOTO]

Sylwia Wamej
10.04.2020 10:08
Rafał i Gabriel
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Rafał i Gabriel z "Królowych życia" to niezwykle barwna para. Ostatnio bohaterowie popularnego programu pochwalili się zdjęciem z przeszłości. Jak wyglądali?

Królowe życia: Rafał i Gabriel pokazali zdjęcie z przeszłości

Rafał i Gabriel z "Królowych życia" tworzą barwną i energetyczną parę. Ostatnio panowie dołączyli do internetowego wyzwania i pokazali zdjęcie sprzed lat.

"To zdjęcie to jedno z kilku, które z Gabrielem najbardziej cenimy. To nie tylko obrazek!!! To cała historia z nim związana. To coś szczególnego, prawdziwego, tylko naszego" - czytamy na profilach obu panów.

Rafał i Gabriel są parą od wielu lat, zanim zrobiło się o nich głośno. Wcześniej Gabriel Seweryn znany był jako projektant futer, a dokładnie "Versace z Głogowa". Rafał i Gabriel są niemal nierozłączni, choć niedawno przechodzili kryzys w związku. Wielu fanów zastanawiało się, czy kryzys nie jest wykreowany na potrzeby telewizji.

Królowe życia: Fani zachwyceni wspólnym zdjęciem Rafała i Gabriela

Fani kochają Rafała i Gabriela, a pod ich wspólnym zdjęciem z przeszłości pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

"Sorry, ale niejedna kobieta na Wasz widok szaleje. I załuje, ,ze nie może poderwać", "jesteście super", "miło się na was patrzy" - piszą wielbiciele pary.

Zagłosuj

Lubisz oglądać program "Królowe życia"?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW