Zamknij

Królowa życia odwołała ślub? Odstępuje termin i salę weselną

08.10.2020 17:46
Sylwia Peretti z "Królowych życia"
fot. Instagram:@krolowe_zycia_official

Sylwia Peretti z "Królowych życia" jednak nie weźmie zaplanowanego ślubu? Gwiazda TTV ogłosiła w sieci, że odstąpi termin uroczystości i salę weselną z innymi atrakcjami. Peretti rozstała się ze swoim ukochanym? 

Sylwia Peretti to nowa bohaterka programu "Królowe życia" emitowanego na antenie TTV. 39-letnia bizneswoman dołączyła do serialu w dziewiątym sezonie i od razu wywołała spore zamieszanie. Okazało się bowiem, że Peretti brała udział w "Kuchennych rewolucjach" i przeszła spektakularną metamorfozę. W "Królowych życia" pojawiła się już jako współwłaścicielka firmy świadczącej usługi saperskie. Na planie towarzyszy jej ukochany, z którym pragnie wziąć ślub. Wygląda jednak na to, że do zaplanowanej uroczystości nie dojdzie. Sylwia Peretti ogłosiła w sieci, że sprzeda rezerwację na termin wesela.

Sylwia Peretti dopiero pracuje na swoją pozycję w "Królowych życia". Na razie główną gwiazdą jest tam niezmiennie Dagmara Kaźmierska, która niedawno po raz pierwszy gościła u "Kuby Wojewódzkiego". Nowa bohaterka ma jednak spore szanse dołączyć do grona ulubienic widzów. Peretti jest bowiem atrakcyjną i pewną siebie kobietą, której udało się stanąć na nogi po życiowych zawirowaniach. Podobnie jak Dagmara lubi zbytek i życie wśród luksusów, a także ma syna w podobnym wieku co Conan Kaźmierski. Do pełni szczęści brakuje jej tylko sfinalizowania związku z ukochanym, lecz, sądząc po najnowszych doniesieniach, raczej nieprędko do tego dojdzie. 

Królowe życia: Dagmara pokazała Conana z piękną Kasandrą. To jego dziewczyna? [FOTO]

Królowe życia: Sylwia Peretti odwołała ślub? 

Ślub nowej bohaterki "Królowych życia" miał się odbyć w maju przyszłego roku. Gwiazda zarezerwowała już salę w domu weselnym niedaleko Krakowa, ale teraz musi wszystko odwołać. 

Mój termin ślubu został zwolniony. W związku z czym osoby zainteresowane odkupieniem terminu 21.05.21 w Gościńcu w Czuszowie proszę o kontakt priv - napisała na Instastory, pokazując miejsce uroczystości. 

Odzew był natychmiastowy, a wiadomości było tak dużo, że gwiazda zdecydowała się nagrać kolejną relację. 

Kochani mam od was bardzo dużo pytań odnośnie mojego ostatniego Instastories. Oprócz tego, że chcę odstąpić salę weselną oraz termin ślubu, w pakiecie mogę dorzucić również bardzo fajną orkiestrę, bar oraz girlandy świetlne, które w moje ocenie bardzo fajnie wyglądają w tym lokalu. Tak, że jeżeli ktoś jest zainteresowany, może mieć fajny pakiet - poinformowała Peretti.

Królowa życia nie zdradziła jednak powodu odwołania ślubu. Miejmy nadzieję, że z jej związkiem jest wszystko w porządku i nie doszło do nagłego zerwania zaręczyn. 

Dagmara Kaźmierska zaręczona? Gwiazda "Królowych Życia" pokazała pierścionek [FOTO]