Zamknij

Sylwia z "Kuchennych rewolucji" w "Królowych życia". Bardzo się zmieniła [FOTO]

24.09.2020 15:58
Magda Gessler "Kuchenne rewolucje"
fot. TRICOLORS/East News

Sylwia Peretti z "Kuchennych rewolucji" dołączyła do programu "Królowe życia". Jak zmieniła się była właścicielka restauracji "Edelweiss", która nie dostała rekomendacji Magdy Gessler? 

"Królowe życia" powróciły na antenę TTV. Obok Dagmary Kaźmierskiej, Kasi i Izy w dziewiątym sezonie pojawiła się nowa uczestniczka. Sylwia Peretti to ekscentryczna właścicielka firmy świadczącej usługi saperskie. Niszowy biznes okazuje się nadzwyczaj dochodowy, bowiem Sylwia i jej mąż żyją wśród luksów i niczego sobie nie odmawiają. Jednak mało kto pamięta, że życie nowej królowej nie zawsze było usłane różami. W 2011 roku Sylwia Peretti próbowała ratować podupadającą restaurację w "Kuchennych rewolucjach". Choć nie udało jej się wyprowadzić knajpy na prostą, to pozbycie się biznesu okazało się dobrym posunięciem. Dzisiaj Sylwia już w niczym nie przypomina skromnej blondynki z programu Magdy Gessler. 

Sylwia Peretti pojawiła się w 9. odcinku trzeciej serii "Kuchennych rewolucji" jako właścicielka restauracji "U Jędzy". Miała wówczas 29 lat i dość zawiłą historię miłosną na koncie, dzięki której jednak dorobiła się okazałego lokalu pod Krakowem. Magda Gessler zmieniła menu, wystrój i nadała restauracji nową nazwę "Edelweiss". Niestety restauratorka nie była zadowolona z postępów i nie przyznała Sylwii rekomendacji. Wkrótce loka zmienił właściciela, a Sylwia wróciła do dawnego zajęcia - kosmetyki i założyła salon SPA. O byłej uczestniczce "Kuchennych rewolucji" zrobiło się głośno dopiero niedawno, gdy pojawiła się w 9. sezonie "Królowych życia" jako luksusowa bizneswoman. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska wspomina odsiadkę w więzieniu. "Całe noce wyłam"

Królowe życia: Sylwia Peretti została nową uczestniczką programu 

Obecnie życie byłej właścicielki "Edelweiss" upływa wśród wygód, drogich samochodów i eleganckich wnętrz. Sylwia z "Królowych życia" to dziś pewna siebie blondynka lubująca się w poprawianiu urody, a do tego szczęśliwa żona i mama dwudziestoletniego syna. Od czasu "Kuchennych rewolucji" kobieta powiększyła usta, dokleiła rzęsy i wyrzeźbiła ciało. Ma także tatuaże na rękach i bujniejszy biust.

Nowa królowa życia chętnie pokazuje się na Instagramie, gdzie śledzi ją blisko 60 tys. użytkowników. Niektóre sesje atrakcyjnej 39-latki wprawiają w osłupienie. Sylwia pozowała raz w bieliźnie z karabinem maszynowym w ręku. Mało kto wie, że Peretti i jej mąż prowadzą biznes związany z rozbrajaniem bomb i pocisków.

Posłuchaj podcastu