Zamknij

"Królowe życia" powracają. Dagmara Kaźmierska zdradza, kiedy nowe odcinki [WIDEO]

Maciej Friedrich
19.05.2020 19:28
"Królowe życia" powracają. Dagmara Kaźmierska zdradza, kiedy nowe odcinki [WIDEO]
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska przekazała fanom radosną wiadomość. "Królowe życia" powrócą na ekrany w kolejnym sezonie. Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Gwiazda programu zdradziła tajemnicę, publikując w sieci nagranie.

"Królowe życia" to jeden z kontrowersyjnych programów, który jednak kontrowersje przekuł w sukces. Duża w tym zasługa Dagmary Kaźmierskiej, gwiazdy programu, którą widzowie pokochali za bezpośredniość i luźne podejście do życia. Pikanterii dodają mroczne epizody w życiu celebrytki. Kaźmierska była właścicielką agencji towarzyskiej, została skazana prawomocnym wyrokiem za sutenerstwo, zmuszanie do prostytucji, stręczycielstwo i udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Wielu widzów wybaczyło "Królowej" grzechy z przeszłości i z zainteresowaniem śledzą losy jej i innych bohaterów show. Wielbiciele formatu martwili się, czy z powodu pandemii koronawirusa zobaczymy nowy sezon, ponieważ stacja TTV ze względów bezpieczeństwa skróciła aktualną edycję do 12 z 15 planowanych odcinków. Dla wiernych widzów dobrą wiadomość miała sama Dagmara.

Królowe życia: dlaczego syn Dagmary ma na imię Conan? Gwiazda chciała nazwać go jeszcze dziwniej

Królowe życia 9: kiedy nowe odcinki? Dagmara Kaźmierska informuje

Dagmara Kaźmierska postanowiła nie trzymać dłużej w niepewności fanów, którzy obawiali się o przyszłość 9. sezonu "Królowych życia". Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nagranie oraz informacja o kolejnych odcinkach programu, które na antenie TTV zobaczymy we wrześniu 2020 roku. Celebrytka przekazała wiadomość w charakterystyczny sposób.

- Kulawa czy nie kulawa, chajc się musi zgadzać. Jesteśmy z Wami już od września z nowym sezonem. Udanej niedzieli Kochani - czytamy.

Fani Dagmary nie kryli zadowolenia i nie mogą doczekać się kolejnych perypetii ulubionych bohaterów. Pod wpisem zaroiło się od pozytywnych komentarzy i pozdrowień dla Kaźmierskiej.

- Hura, myślałam, że to koniec, ja królowe życia, mogę oglądać cały czas, a najbardziej Dagmarę i Jacka.

- Daguś, jesteś taka pozytywna! Uwielbiam cię i szybkiego powrotu do zdrowia ci życzę.

- Królowa jest tylko jedna - czytamy.

Czekacie na nowe odcinki "Królowych życia"?

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Królowych życia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF