Zamknij

Królowe życia: dlaczego syn Dagmary ma na imię Conan? Gwiazda chciała nazwać go jeszcze dziwniej

Judyta Wanicka
04.02.2020 15:24
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zdradziła, dlaczego jej syn otrzymał imię Conan. Mało kto wie, że chłopak ma drugie imię, które jest równie oryginalne.

Dagmara Kaźmierska jest najbarwniejszą bohaterką programu "Królowe życia" emitowanego w TTV. Ekscentryczna właścicielka butiku z Kłodzka niedawno otworzyła się w wywiadzie na temat ślubu z nowym mężczyzną oraz swojego małżeństwa z ojcem Conana. O jej życiu wiadomo coraz więcej, nawet to, dlaczego jej syn otrzymał takie oryginalne imię. Mało brakowało, a Conan nazywałby się jeszcze dziwniej!

Dagmara Kaźmierska ma syna Conana. Skąd takie imię?

Conan Kaźmierski jest jedynym dzieckiem Dagmary. W zeszłym roku skończył 18 lat. Mimo to nadal jest oczkiem w głowie mamy, która uwielbia spędzać z nim czas. Mało kto jednak wie, dlaczego chłopak otrzymała imię Conan. Czy to od bohatera filmu "Conan Barbarzyńca", w którego wcielił się Arnold Schwarzenegger? Skojarzenia są poniekąd słuszne.

Dagmara Kaźmierska wyznała w jednym z wywiadów, że takie imię dla syna wybrał mąż. Drugie jest równie oryginalne.

Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo - powiedziala w rozmowie z Vogule Poland Dagmara Kaźmierska. 

Conan Kaźmierski niedawno zmężniał i solidnie wziął się za treningi, bo na ramionach pojawiły się okazałe muskuły, a na brzuchu - efektowny kaloryfer. Wyleczył też trądzik. Syn Dagmary Kaźmierskiej wygląda teraz jak młody bóg.

Zagłosuj

Podoba ci się syn Dagmary Kaźmierskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw