Zamknij

Królowe życia mają konflikt? Dagmara drażni inną gwiazdę show. Ostro docieli sobie w wywiadzie

Judyta Wanicka
20.02.2020 13:59
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

"Królowe życia" mają konflikt? Rafał Grabias uszczypliwie skomentowali fenomen Dagmary Kaźmierskiej. Ona nie pozostała im dłużna. Dagmara wyjawiła, że Rafał od dawna nie przejawia do niej sympatii. Co projektanta drażni w koleżance z programu?

Gwiazdy programu "Królowe życia" mają na pieńku? Dagmara Kaźmierska i Rafał Grabias w programie nie mają powodów do wzajemnej antypatii, bo nie grają wspólnych scen. Mimo to relacje dwójki bohaterów nie należą do najserdeczniejszych. Dagmara wyznała w wywiadzie, że Rafał ciągle coś do niej ma i ostro skomentowała uszczypliwą wypowiedź projektanta na jej temat.

Królowe życia: Rafał Grabias nie lubi Dagmary Kaźmierskiej?

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn zostali zapytani o Dagmarę Kaźmierską przez portal JastrząbPost. Rafał dość krytycznie ocenił fenomen koleżanki z planu.

W Polsce brakuje osób wyrazistych. Nic szczególnego, poza taką wyrazistością, w niej nie widzę. Nie mogę powiedzieć, że jest wyjątkową, bo ani nie maprzedstawionej swojej pracy zawodowej... Myślę, że jest popularna, bo jest kolorowa, krzykliwa i tyle - powiedział w rozmowie z portalem projektant. 

Dagmara Kaźmierska odpowiada Rafałowi Grabiasowi

Na odpowiedź Dagmary nie trzeba było długo czekać. Wprawdzie nie miała zamiaru się mścić, ale nie odmówiła sobie wbicia koledze małej szpili.

To nie jest miłe, że koledzy ze wspólnego projektu tak się wypowiadają o mnie, zresztą ja nigdy nie powiedziałam o nich złego słowa. Jestem człowiekiem dalekim od wszelkich uszczypliwości o innych ludziach. Niemniej jest to przykre i śmieszne. Rafał wypowiedział się o jakiś zawodowej stronie. To jest komiczne usłyszeć taki komentarz od osoby, która nie przepracowała dnia. Żeby Rafał przepracował 5% tego, co ja, to by było dobrze. Ja nie mogę się przejmować. Psy szczekają, karawana jedzie dalej - powiedziała Dagmara portalowi JastrząbPost. 

Królowa życia wyznała, że projektant już wcześniej przejawiał w stosunku do niej animozje.

To nie jest pierwsza negatywna wypowiedź Rafała skierowana do mnie. On cały czas ma coś do mnie. Nie wiem co, bo ja nigdy mu nic nie zrobiłam, wręcz przeciwnie. Co mogę ci Rafał powiedzieć... Jak mnie nie lubisz, to ci przecież głowy za to nie urwę - powiedziała królowa życia. 

Zagłosuj

Czyj wątek w "Królowych życia" lubisz bardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw