Zamknij

Królowe życia: nie żyje jedna z bohaterek programu. Dagmara Kazimierska żegna przyjaciółkę

24.08.2021 18:10
Dagmara Kazimierska
fot. Instagram/Dagmara Kazimierska/screen

Dagmara Kazimierska żegna zmarłą bohaterkę programu. Z najnowszego spotu, promującego kolejną edycję programu, dowiadujemy się, że nie żyje pani Basia, przyjaciółka najsłynniejszej królowej życia.

Dagmara Kazimierska od samego początku emisji programu " Królowe życia" należy do jego najjaśniejszych gwiazd. Show TTV, które przyniosło jej olbrzymią sławę, już wkrótce doczeka się premiery kolejnego sezonu. Pierwsze dwa odcinki wyemitowane zostaną już 26 sierpnia. Teraz w sieci pojawiły się nowe materiały promocyjne, czyli krótki filmik m.in. z udziałem Dagmary Kazimierskiej. Niestety, dowiadujemy się z niego bardzo smutnej wieści. Okazuje się, że nie żyje bliska Dagmarze bohaterka programu - pani Basia.

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o małym Henryku Majdanie. Rozenek odpowiada "Królowej życia"

Dagmara Kazimierska żegna zmarłą bohaterke "Królowych życia"

W krótkim materiale może my zobaczyć, jak mąż pani Basi opowiada o jej ostatnich chwilach. Jak ujawnia, kobieta dzień wcześniej skarżyła się na bóle w okolicach nerek. Nie dowiadujemy się, co dokładnie się stało, jednak jest pewne, że pani Basia z "Królowych życia" nie żyje.

"Sam jestem jak pień" - mówi mąż zmarłej, Wicia. Dagmara ze smutną miną przygląda się fotografii kobiety, umieszczonej na regale. "Szkoda mi tej Baśki... moja Basiunia" - mówi Kazimierska i całuje zdjęcie Basi. "Najtrudniejsze chwile przychodzą zawsze w najmniej oczekiwanych momentach" - głosi komentarz, opublikowany z materiałem filmowym.

Internauci z wytęsknieniem czekają na nowy sezon "Królowych życia". Wielu fanów programu nie może uwierzyć w śmierć pani Basi. "Niee, to nie jest prawda...", "Biedny Wicia, teraz bez Basieńki", "Jestem w totalnym szoku. Tak bardzo mi przykro... Taka fajna kobietka" - piszą komentatorzy.