Zamknij

Królowe życia: stare zdjęcie Dagmary trafiło do sieci. Z wiekiem wypiękniała?

Judyta Wanicka
16.03.2020 15:46
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" na starych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej niż obecnie. Zanim ekscentryczna właścicielka butiku z Kłodzka stała się sławna, przeszła wielką metamorfozę. Zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej z przeszłości mocno zaskakują!

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" emitowanym w stacji TTV. W show pojawia się jako majętna właścicielka butiku z Kłodzka, która wróciła do kraju po latach spędzonych w USA. Jak na prawdziwą królową życia przystało, uwielbia pławić się w luksusach, nosić ekstrawaganckie stroje oraz kipiące złotem dodatki. W programie dała się jednak poznać jako "swojska babka" z poczuciem humoru, która, zanim doszła do sławy, zdążyła poznać ciemne strony życia. To właśnie za te cechy widzowie pokochali ją od pierwszych odcinków i niejako puścili w niepamięć fakt, że Dagmara Kaźmierska odsiadywała wyrok za sutenerstwo.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska na starym zdjęciu

Na instagramowym profilu "Królowych życia" pojawiło się stare zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej. Najpopularniejsza gwiazda programu pojawia się na nim mocno opalona, w blond trwałej i z ulubionymi złotymi kolczykami. 

Fani królowej nie kryją zaskoczenia. Nie mają również wątpliwości, że obecnie gwiazda wygląda o wiele lepiej niż lata temu. 

Matko, myślałem, że to Gesslerowa!

Złe czasy wtedy były, co nie Dagmara?

Dobrze, że już te czasy ma za sobą. Dzisiaj wygląda o niebo lepiej!

Królowe życia: stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej zaskakują. Tak wyglądała w młodości [FOTO]

Zagłosuj

Lubisz program "Królowe życia"?

Liczba głosów: