Zamknij

Królowe życia: syn Dagmary Kaźmierskiej miał wypadek. Conan skasowała nowe auto

Judyta Wanicka
12.05.2020 12:38
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia", rozbił samochód. Auto było prezentem od matki. Jak się czuje syn Dagmary Kaźmierskiej i jak na wieść o wypadku zareagowała królowa życia? 

Syn Dagmary Kaźmierskiej miał wypadek. Conan rozbił auto, które niedawno dostał w prezencie od swojej mamy. 18-latek wyszedł z tego cało, ale jego nowiutki samochód nadaje się do kasacji. Na wieść o zdarzeniu Dagmarze zadrżało serce. Królowa życia rok temu w maju sama rozbiła się pod Kłodzkiem. Potem długo jeździła na wózku i do dziś walczy o powrót do pełnej sprawności. 

Conan Kaźmierski jest jedynym dzieckiem Dagmary. W zeszłym roku skończył 18 lat. Nadal jest jednak oczkiem w głowie mamy, która uwielbia spędzać z nim czas i wygłupiać się w programie. Niedługo Dagmara będzie musiała przeżyć rozłąkę z synem, ponieważ Conan wybiera się na studia. Jak zdradziła w jednym z wywiadów królowa życia, chłopak będzie próbował dostać się na medycynę. W programie Conan jest na etapie przygotowań do egzaminów. Musiał jednak na moment oderwać się od nauki i zająć się skasowanym wozem. 

Królowe życia: dlaczego syn Dagmary ma na imię Conan? Gwiazda chciała nazwać go jeszcze dziwniej

Królowe życia: Conan Kaźmierski miał wypadek 

W ostatnich odcinkach "Królowych życia" widzowie byli świadkami nieprzyjemnego incydentu. Syn Dagmary Kaźmierskiej rozbił auto, które niedawno dostał od matki z okazji osiemnastych urodzin. Na szczęście Conanowi nic się nie stało. Dagmara była jednak przerażona. Przed oczami stanęły jej najgorsze obrazy. 

Idę i wieszam się, jakbyś ty umarł - mówiła zdenerwowana.

Gwiazda była zła na syna, że jeździ szybko i nierozważnie. Skasowany samochód potraktowała jako drugorzędny problem. Nie ukrywała jednak , że na kolejne auto Conan będzie musiał zapracować sobie sam. 

 

RadioZET.pl/jw