Zamknij

Królowe życia: syn Dagmary pokazał nowy tatuaż. Fani: "Dramat. Ręka do ucięcia" [FOTO]

28.09.2020 14:38
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Conan Kaźmierski, syn Dagmary z "Królowych życia", pochwalił się tatuażem. Wzór na ramieniu jednak nie przypadł do gustu internautom. "Jak z gumy balonowej" - śmieją się z wytatuowanego wilka. 

Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej, niedawno zdał na studia. Królowa życia pęka z dumy, że jej jedyny syn dostał się na prestiżowy kierunek. Zanim jednak 19-latek rzuci się w wir nauki, postanowił wykorzystać ostatni czas beztroski i zaszaleć z ozdobą ciała. Conan pochwalił się nowym tatuażem. Na jego ramieniu pojawił się okazały wzór przedstawiający wilka na tle lasu. Choć Conan nie kryje zadowolenia z rzeczonego dzieła, internauci są zdania, że tatuażysta wyjątkowo się nie popisał...

Conan jest jedynym dzieckiem Dagmary Kaźmierskiej. Nastolatek od kilku sezonów towarzyszy matce w programie "Królowe życia" emitowanym w TTV. Jakiś czas temu widzowie mieli okazję podziwiać jego niesamowitą metamorfozę. Z pulchnego chłopaka w grubych okularach Conan zmienił się w muskularnego przystojniaka. Schudł, wyrzeźbił sylwetkę i pozbył się trądziku. Udało mu się także świetnie zdać maturę i dostać na wymarzone studia. Od października Conan będzie studiował medycynę. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokazała mamę. "Wyglądacie jak siostry" [FOTO]

Królowe życia: Conan Kaźmierski pochwalił się tatuażem 

Syn Dagmary z dumą zaprezentował nowy tatuaż. Na jego lewym ramieniu pojawił się efektowny wzór przedstawiający wyjącego wilka na tle lasu. Tatuaż jest modny i popularny wśród wielbicieli nowych trendów, niestety ten wykonany na ciele Conana - zdaniem internautów - nie prezentuje się najlepiej. Fani drwią, że wytatuowany wilk wygląda tandetnie niczym naklejka z gumy balonowej.

Ojej... no dramat, kurcze :( 

Ręką do ucięcia

Szczerze? Wykonanie tragedia niestety. 

Jak naklejka z "Bravo"

Z tym wzorem jest tak, że jak się nie ma co zrobić, to się robi wilka w drzewie... 

A wam jak się podoba tatuaż Conana? 

Posłuchaj podcastu