Zamknij

Krupińska i Michałowski podniosą oglądalność DDTVN? "Naprawiamy Dzień Dobry TVN"

Sylwia Wamej
27.02.2020 10:32
"Dzień Dobry TVN"
fot. Instagram.com/ Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski są nową parą w "Dzień Dobry TVN". Jak powiedział Edward Miszczak, w rozmowie z Party, nowa para ma za zadanie podnieść wyniki oglądalności.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski mają podnieść wyniki oglądalnści

Paulina Krupińska i Damian Michałowski zostali ogłoszeni na ramówce TVN nową parą prowadzących. Wygląda na to, że TVN inspirował się TVP, które do "Pytania na śniadanie" zaprosiło Marcelinę Zawadzką, również Miss Polonia. Zawadzka świetnie sobie radzi jako prowadząca pasma śniadaniowego, więc niewykluczone, że Paulina Krupińska również przyciągnie widzów przed ekrany.

Edward Miszczak w rozmowie z Party zdradził, że cieszy się z zatrudnienia Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego. Dodał też, że ma nadzieję na to, że nowa para prowadzących podwyższy wyniki oglądalności.

"To jest praca nad wzmocnieniem, odnową pasma porannego. Ono troszkę teraz przeżywa turbulencje, raz ma lepsze wyniki od konkurencji, innym razem gorsze. To jest niestabilna sytuacja.  Próbujemy trochę wzmocnić nową ofertą kontentową nowymi prowadzącymi. Jednym słowem naprawiamy "Dzień Dobry TVN". Oni mają w sobie to coś. Są fantastyczną parą, pełną energii, pełną błyskotliwości. Nie wiem, jakie mają poglądy, mimo że długo z nimi rozmawiałem, czyli nie będą nam upolityczniali programu. Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się ich pozyskać - zdradza Edward Miszczak w rozmowie z Party.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski zadebiutują w "Dzień Dobry TVN" w marcu

Nowi prowadzący - Paulina Krupińska i Damian Michałowski zadebiutują na antenie "Dzień Dobry TVN" już w marcu.

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW