Krystian Pieszczek poprawił błąd w tatuażu. Jest lepiej?

11.06.2018 10:26

Kilka dni temu głośno było o nowym tatuażu żużlowca GKM Grudziądz – Krystiana Pieszczka. Młody sportowiec zrobił sobie dziarę z błędem, przez co stał się obiektem żartów w sieci. Na szczęście szybko naprawił ośmieszający go napis.

Krystian Pieszczek tatuaż poprawiony fot. Instagram

Zawsze się poddawaj

Krystian Pieszczek poprawił błędny tatuaż. Przypomnijmy, że żużlowiec wytatuował sobie napis w języku angielskim: „Don't never give up. Don't forgive”, który z powodu podwójnej negacji można było przetłumaczyć jako „Zawsze się poddawaj, nie wybaczaj”. 23-letni zawodnik GKM Grudziądz pochwalił się nim w sieci i kiedy dumnie prezentował nowy obrazek, nie spodziewał się, że cały internet pęka ze śmiechu.

Na szczęście Pieszczek szybko się zorientował, że nosi tatuaż z błędem i postanowił to poprawić. Teraz zamieścił w sieci krótkie wideo, na którym prezentuje, w jaki sposób pozbył się podwójnego zaprzeczenia. Okazuje się, że pierwszy wyraz zakrył... pięścią. Pasuje?

Tatuaż Pieszczka poprawiony

Wszystkim fanom rysunków na ciele przypominamy, by przed wykonaniem tatuażu zawsze upewniali się, że ich obrazek nie zawiera błędów – zwłaszcza że nie każdy tatuaż jest łatwo zakryć nowym.

RadioZEt.pl/SA

Oceń