Zamknij

Krystian Wieczorek pokazał ukochaną. Nie zabrakło romantycznego i czułego wyznania [FOTO]

10.06.2021 09:23
Krystian Wieczorek i Maria Szafirska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Krystian Wieczorek wybrał się z ukochaną żoną nad polskie morze. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał na swoim Instagramie wakacyjny kadr ze swoją miłością. Nie zabrakło romantycznego i czułego opisu do zdjęcia.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska od kilku lat tworzą zgraną parę. Gwiazdor bardzo chroni swoje życie prywatne, a na jego Instagramie rzadko goszczą zdjęcia żony czy córki. Tym razem gwiazdor "M jak miłość" zaprezentował na Instagramie wakacyjny kadr, na którym pokazał ukochaną żonę Marię. Pod zdjęciem z nadmorskiego wypoczynku pojawił się czuły opis.

Zobacz też: Krystian Wieczorek w szpitalu z podejrzeniem koronawirusa. Aktor ostro krytykuje służbę zdrowia

 Krystian Wieczorek pokazał ukochaną. Nie zabrakło romantycznego i czułego wyznania [FOTO]

"Ja i Bałtyk jesteśmy najpiękniejsi przed sezonem. Żeby była jasność, moja żona jest poza skalą" - napisał Krystian Wieczorek.

Pod postem aktora posypały się pozytywne i ciepłe komentarze. "Cudne zdjęcie, ma pan piękną żonę", "ślicznie razem wyglądacie, takie słodziaki", "i to jest właśnie cudne zdjęcie. Prześliczna i radosna para", "obydwoje jesteście poza skalą. Udanego wypoczynku", "piękni wy" - komplementowali internauci.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska poznali się na planie "M jak miłość". Maria Szafirska była wtedy 24-letnią studentką łódzkiej filmówki, z kolei Krystian Wieczorek wziętym aktorem. Para nie afiszowała się ze swoim uczuciem. W 2016 roku Szafirska i Wieczorek wzięli ślub, z kolei dwa lata później pojawiła się na świecie ich córeczka - Anielka.

W "M jak miłość" Szafirska ma na swoim koncie rolę Pauliny Lipskiej. Widzowie kojarzą ją również z serialu "Pierwsza miłość" oraz produkcji "Za marzenia". Krystian Wieczorek poza rolą w "M jak miłość" na swoim koncie ma kreacje w takich serialach jak m.in. "Pierwsza miłość", "Kryminalni", "Czas honoru", "W rytmie serca" oraz "Komisarz Mama".

Maria Szafirska