Zamknij

Krystyna Janda otrzymała sms od Jerzego Stuhra ze szpitala. Ujawniła, co napisał

17.07.2020 17:57
Krystyna Janda otrzymała sms od Jerzego Stuhra ze szpitala. Ujawniła, co napisał
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Krystyna Janda w programie "Rezerwacja" serwisu Onet.pl odniosła się do stanu zdrowia Jerzego Stuhra, który niedawno przeszedł udar mózgu. Aktorka zdradziła, że dostała od niego pierwszego sms-a ze szpitala. Krystyna Janda jest oburzona również wiadomościami, które syn Jerzego Stuhra - Maciej dostaje od hejterów.

Krystyna Janda dostała sms-a ze szpitala od Jerzego Stuhra. Zdradziła jego treść

Krystyna Janda gościła w programie "Rezerwacja" serwisu Onet.pl. W rozmowie z Katarzyną Janowska odniosła się do stanu zdrowia Jerzego Stuhra, który niedawno trafił do szpitala w wyniku udaru mózgu. Aktorka podkreśliła, że zarówno ona, jak i środowisko aktorskie bardzo martwiło się o zdrowie Jerzego Stuhra.

"Martwiliśmy się wszyscy. A dzisiaj przysłał do mnie SMS-a" - wyznała Krystyna Janda. Jerzy Stuhr napisał, że "zrobił pierwszy spacer korytarzem szpitala". Aktorka zdradziła też, że synowi Jerzego Stuhra, Maciejowi zdarza się otrzymywać nienawistne sms-y odnoszące się do zdrowia Jerzego Stuhra.

"Ilość telefonów, obrzydliwych artykułów i wiadomości na telefon Maćka o treści: "Niech zdycha", "Umrze ci ojciec"... To jest straszne. Co to jest za naród? Co to są za ludzie? Co to za okrutnicy, bez uczuć i honoru? - pytała aktorka.

Jerzy Stuhr w szpitalu. Aktor odzyskał mowę

Przypomnijmy, że według najnowszych ustaleń "Gazety Wyborczej" Jerzy Stuhr odzyskał mowę i próbuje kontaktować się z otoczeniem, choć jego stan wciąż jest poważny. Jerzy Stuhr ma za sobą walkę z rakiem. Kilka lat temu przeszedł też zawał serca. Aktor razem z żoną Barbarą Stuhr wspiera krakowskie Centrum Psychoonkologii Unicorn, w którym organizuje warsztaty dla cierpiących na choroby nowotworowe.  

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl