Zamknij

Krystyna Janda pokazała swoją wnuczkę na Instagramie: "Cała babcia" [FOTO]

12.10.2020 11:02
Krystyna Janda
fot. Viphoto/ East News

Krystyna Janda jest babcią trzech wnucząt. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie zdjęciem 16-letniej wnuczki -Jadzi. Fani zgodnie podkreślają, że 16-latka to cała babcia.

Krystyna Janda co jakiś odkrywa obserwującym  prywatne kadry ze swojego życia. Tym razem aktorka pokazała, jak wygląda jej 16-letnia wnuczka Jadzia. Fani nie mają wątpliwości, że 16-latka to wykapana babcia. "Cała babcia", "urocza", "to pani Janda w młodszym wydaniu, piękna i te oczy", "podobna do babci", "super, ale kiedy ona tak urosła", "piękna dziewczyna" - zachwycają się fani.

Krystyna Janda jest również babcią Leny oraz Aarona, który jest jej najmłodszym wnuczkiem. Aaron to owoc miłości Marii Seweryn i jej partnera -  Igora Dzierzęckiego. Para rozstała się 2019 roku. O tym związku było bardzo głośno, a wszystko przez to, że Igor Dzierzęcki doczekał się sześcioro dzieci z czterema partnerkami. Plotkowano, że tej relacji nie popierała mama Marii Seweryn - Krystyna Janda.

Krystyna Janda pokazała 16-letnią wnuczkę Jadzię [FOTO]

Z kolei w jednym z wywiadów dla magazynu "Pani" Maria Seweryn opowiedziała o przemocy, której doświadczyła w związku.

"Przeżyłam traumę, nie boję się już o tym mówić. Teraz chciałabym ją przekuć w coś pozytywnego i myślę o zaangażowaniu się lub założeniu fundacji dla kobiet oraz mężczyzn, którzy doświadczyli różnych form przemocy" - opowiadała jakiś czas temu Maria Seweryn. Gwiazda zdradziła też, że udało się jej podnieść i iść dalej.

"Udało mi się podnieść i pójść dalej, więc teraz chciałabym pomagać osobom, które są w gorszej sytuacji, bo nie mają pieniędzy, wykształcenia, czy wyższej świadomości społecznej. Czas skończyć z ofiarnym milczeniem i lękiem. Przemoc, również ta psychiczna, czy ekonomiczna, sprawia, że w pewnym momencie masz drastycznie obniżone poczucie własnej wartości i przestajesz widzieć, że to, co ktoś ci robi, jest złem" - mówiła aktorka.

RadioZet.pl