Zamknij

Krystyna Przybylska oddała na licytację pamiątkę po córce. To osobista rzecz Anny Przybylskiej

16.07.2021 15:21
Krystyna Przybylska
fot. Piotr Hukalo/ East News

Krystyna Przybylska zdecydowała się wspomóc Hospicjum Dutkiewicza i oddać na licytację wyjątkową sukienkę Anny Przybylskiej. Chodzi o kreację, którą gwiazda kupiła specjalnie na premierę filmu "Bilet na księżyc".

Krystyna Przybylska postanowiła wspomóc hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku. Mama zmarłej przed kilkoma laty Anny Przybylskiej oddała na aukcję wyjątkową sukienkę, zakupioną specjalnie na premierę filmu "Bilet na księżyc". Gwiazda postawiła wtedy na czarną kreację projektu Rolanda Moureta. Niestety, ze względu na chorobę nie pojawiła się na premierze filmu i nie założyła sukienki. Pani Krystyna zdecydowała się oddać kreację na licytację, która ruszy już piątego sierpnia. Mama Anny Przybylskiej spotka się też z osobą, która wygra licytację.

Zobacz też:  Anna Przybylska na wzruszającym nagraniu ze szpitala. WIDEO po latach trafiło do sieci

Krystyna Przybylska oddała na licytację pamiątkę po córce. To osobista rzecz Anny Przybylskiej

"Kogoś, kto wylicytuje sukienkę Ani, zapraszam serdecznie do siebie. Chciałabym spędzić z taką osobą czas. Na pewno będzie to dla mnie i zaszczyt, a jednocześnie i okazja do wielu wspomnień" zachęca pani Krystyna.

Warto dodać, że pieniądze z licytacji trafią do Hospicjum imienia ks. Dutkiewicza w Gdańsku. Miejsce ma wyjątkowe znaczenia dla rodziny Anny Przybylskiej. Wszystko przez to, że właśnie to ta placówka wspierała ją w trakcie walki z rakiem. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej chorobie. Cierpiała na raka trzustki.