Zamknij

Kryzys w małżeństwie Lary Gessler? Córka restauratorki komentuje

Redakcja
12.03.2018 14:24
Lara Gessler
fot. Instagram

Zaledwie pół roku minęło od czasu, kiedy Lara Gessler wyszła za mąż, a w mediach pojawiły się informacje o kryzysie w związku córki znanej restauratorki. Jak jest naprawdę? Lara skomentowała plotki.

Córka Magdy Gessler, Lara, i jej narzeczony — Paweł Rucz — pobrali się 2 września 2017 roku. Minęło zatem nieco ponad pół roku od zaślubin i pięknego przyjęcia w romantycznej atmosferze we wsi Skarżyn, około 70 kilometrów od Warszawy. Już kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze pogłoski o tym, że w związku Lary i Pawła nie wszystko układa się pomyślnie. Sama Magda Gessler, której podobno zięć nie do końca odpowiada, interweniowała i spotkała się z ojcem Lary, by ustalić, jak pomóc córce.

Jak informował „znajomy” rodziny w rozmowie z „Faktem”, mąż Lary swoim zachowaniem rozczarowywał małżonkę. Nie wiadomo dokładnie, co komentujący miał na myśli, jednak z wcześniejszych informacji wynikało, że chodzi o brak pomysłu na życie i wygodny byt Rucza u boku przedsiębiorczej Lary.

Wszystkie te plotki, zbierające się od kilku tygodni, wreszcie postanowiła skomentować sama Lara. W rozmowie z „Plejadą” powiedziała wprost:

„Przepraszam, że rozczaruję wszystkich, ale naprawdę nie ma kryzysu. Jest absolutnie cudownie” — skomentowała krótko, ucinając temat do dalszych spekulacji. Wygląda więc na to, że sprawy układają się po myśli Lary i jej męża. I tego życzymy.

Co to był za ślub! Lara Gessler powiedziała "tak". GALERIA

RadioZET.pl/SA