Zamknij

Krzysztof Gojdź padł ofiarą oszustów internetowych. "Reklamowany lek to trucizna"

22.09.2020 20:42
Krzysztof Gojdź
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Krzysztof Gojdź padł ofiarą oszustów internetowych, którzy wykorzystali wizerunek lekarza do reklamy środków na pasożyty. Krzysztof Gojdź odniósł się do sprawy na Instagramie i zaapelował do internautów, żeby nie kupowali preparatu.

Krzysztof Gojdź podobnie jak wiele polskich gwiazd padł ofiarą internetowego oszustwa. Wizerunek lekarza został wykorzystany do reklamy środków na pasożyty. Dodatkowo opublikowano  fikcyjny wywiad z lekarzem, w którym miał on zachwalać środek.

Jak się okazuje, Krzysztof Gojdź nie brał udziału w żadnej reklamie. Na swoim profilu na Instagramie ostrzegł, że reklamowany lek na pasożyty to trucizna.

Krzysztof Gojdź ofiarą internetowego oszustwa: "Nigdy nie reklamowałem żadnych produktów"

"Uwaga! Reklamowany lek na pasożyty to trucizna!"  - napisałlekarz medycyny estetycznej. Krzysztof Gojdź podkreślił też, że nigdy nie reklamował na Instagramie żadnych produktów.

W ostatnim czasie bezprawne wykorzystywanie wizerunków gwiazd w reklamach to norma. Mnóstwo celebrytów skarży się, że padli ofiarami oszustw. Niedawno zdjęcie Ewy Drzyzgi pojawiło się w internetowej reklamie środka na pasożyty. Podobne sytuacje mieli m.in. Marcin Prokop, Kasia Cichopek, Agnieszka Chylińska, Martyna Wojciechowska czy Małgorzata Rozenek, która rzekomo miała reklamować środek na odchudzanie.

Krzysztof Gojdź
fot. Instagram.com/ Krzysztof Gojdź

RadioZet.pl

Posłuchaj podcastu