Zamknij

Krzysztof Gojdź skomentował nowy wygląd Agnieszki Dygant: "Mogło być gorzej"

05.03.2021 10:28
Krzysztof Gojdź
fot. Tricolors/ East News

Krzysztof Gojdź ocenił nowy wygląd Agnieszki Dygant. Odmieniona aktorka twierdzi, że zmiana jest wynikiem noszenia aparatu ortodontycznego i nie ma nic wspólnego z zabiegami medycyny estetycznej. Krzysztof Gojdź w rozmowie z "Faktem" trochę inaczej to widzi.

Krzysztof Gojdź dał się poznać polskim internautom jako lekarz medycyny estetycznej, z którego usług korzysta mnóstwo gwiazd. Ostatnio lekarz ocenił nowy wygląd Agnieszki Dygant. Twarz aktorki mocno się zmieniła w ostatnim czasie, choć sama zainteresowana twierdzi, że to zasługa tylko i wyłącznie noszenia aparatu ortodontycznego. Aktorka w swoich social mediach podkreśliła, że nigdy nie używała żadnych "wypełniaczy" ani "botoksów".

Zobacz też: Krzysztof Gojdź sprzedaje apartament w Warszawie. Jego cena zwala z nóg

Krzysztof Gojdź skomentował nowy wygląd Agnieszki Dygant: "Mogło być gorzej"

"Czy robię sobie jakieś rzeczy związane z medycyną estetyczną? Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, żadnych botoksów. Jak widzicie, wszystko się tutaj rusza, wszystko się zmienia. Jest inna żuchwa, inny rysunek ust i inny rysunek zębów. To nie jest jeszcze efekt końcowy. U mnie był problem tyłozgryzu. Ci, co mają małe usta, cieszą się z aparatu. Ja nigdy nie miałam małych (...) Kiedyś miałam uśmiech dziąsłowy. Łuk nie był równo, co oddziaływało na obraz w kinie, serialu czy telewizji. Ale miało to też wpływ na zły zgryz. Pracujemy nad tym, żeby poszerzyć ten łuk. Pod spodem, pod ustami są półcentymetrowe zamki, przez co te usta automatycznie są wypchnięte, no i wyglądają jak wyglądają"- wyjaśniła aktorka.

Zdaniem Krzysztofa Gojdzia aktorka poprawia swoją urodę za pomocą zabiegów medycyny estetycznej, jednak robi to umiejętnie.

"Wiele naszych rodzimych celebrytek o wiele gorzej ingeruje w swój wygląd. A według mnie Agnieszka wcale nie wygląda źleprzecież to nasza polska Julia Robertsktóra ma uśmiech od jedynek do ósemek! Najszerszy uśmiech w polskim show-biznesie!" - powiedział Gojdź w rozmowie z "Faktem" i dodał:

"Uważam, że to nic złego trochę poprawić wolumetrię twarzy. Faktycznie jej twarz trochę się zmieniła, ale według mnie naprawdę mogło być gorzej".