Zamknij

Krzysztof Gojdź skomentował wygląd Katarzyny Warnke. "Niech każdy pilnuje swoich powiek"

19.08.2020 10:18
Krzysztof Gojdź i Kasia Warnke
fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Gojdź skomentował wygląd Katarzyny Warnke i odniósł się do komentarzy amerykańskiego chirurga, który zarzucił mu nieprofesjonalne wykonanie jednego z zabiegów na twarzy aktorki. "Niech każdy pilnuje swoich powiek" - napisał Gojdź.

Katarzyna Warnke niespodziewanie pojawiła się na instagramowym profilu pewnego chirurga plastyka z LA. Lekarz wrzucił dwa zdjęcia polskiej aktorki i opatrzył je komentarzem, że jest to przykład, jak nie należy wykonywać plastki górnych powiek. Ponieważ Krzysztof Gojdź od dłuższego już czasu próbuje podbić amerykański rynek chirurgii plastycznej, można stwierdzić, że dla Mehryara Raya Tabana jest konkurencją. Zdjęcia Kasi Warnke na profilu Tabana mają być dla niego reklamą, a dla tego, kto wykonywał Kasi zabieg - antyreklamą. A ponieważ Katarzyna Warnke gościła na otwarciu kliniki Gojdzia w USA i nie kryje swojej dobrej relacji z lekarzem, chirurg z USA być może założył, że porównanie zdjęć aktorki będzie szpilą dla Gojdzia (choć żadne nazwiska się nie pojawiają).

Wreszcie do komentarza o wyglądzie Kasi odniósł się sam Krzysztof Gojdź. W tonie spokoju i pewności stwierdził, że aktorka jest piękną kobietą, na której wygląd mają wpływ różne czynniki - na przykład ciąża.

Wygląd Katarzyny Warnke skrytykowany przez chirurga z USA

Krzysztof Gojdź odpiera "atak" chirurga z USA

Na profilu polskiego lekarza medycyny estetycznej znalazł się obszerny dość komentarz, w którym lekarz broni Kasi i sugeruje trollom, by pilnowali swoich powiek.

"DEMENTI. Jakąś burze medialną wywołało nieprofesjonalne porównanie zdjęć Kasi Warnke przez jakiegoś lekarza z LA. Jakoby miała przeze mnie wykonany zabieg blepharoplastyki powiek górnych. Dementuję powyższe" - zaczyna.

"Zainteresowanych odsyłam do normalnych zdjęć Kasi, którą uważam za piekną kobietę - nie tylko na zewnatrz, ale majacą piękne serce. Zanim zaczniemy kogoś krytykować spójrzmy na cały obrazek - zdjęcie mogło być wykonane po okresie ciąży, kiedy burza hormonów może powodować opuchnięcie twarzy, dodatkowe kilogramy itp. Uważam, że Kasia jako młoda mamusia przeszła już ten okres i wygląda teraz fantastycznie. Niech każdy pilnuje swoich powiek żeby nie obwisły i nie zaburzyły pola widzenia bo to już nie tylko estetyczne, ale medyczne wskazanie do blepharoplastyki powiek górnych. I żeby obwisające powieki trolli nie zasłoniły trzeźwego spojrzenia na piękny świat" - kończy.

RadioZET.pl/AS