Zamknij

Krzysztof Gonciarz - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, sklep: kim jest twórca internetowy?

01.09.2020 11:08
Krzysztof Gonciarz - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, sklep: kim jest twórca internetowy?
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Krzysztof Gonciarz to polski twórca internetowy, któremu dużą popularność przyniosło prowadzenie kanału na YouTube. Szczegółowe informacje na temat kariery i życia prywatnego influencera, a także wiek Krzysztofa Gonciarza, wzrost, Instagram, można znaleźć poniżej.

Kim jest Krzysztof Gonciarz? Wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, sklep, książka, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat twórcy internetowego oraz gościa Kuby Wojewódzkiego 1.09.2020, można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Krzysztof Gonciarz, gość Kuby Wojewódzkiego? [SKLEP, KSIĄŻKA]

Krzysztof Gonciarz urodził się w Krakowie. Jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie oraz Wydziału Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kariera twórcy internetowego rozpoczęła się m.in. od udziału w tworzeniu oficjalnego spolszczenia gry Baldur’s Gate 2. Przez pewien czas pracował także dla grupy Gry-Online.

Krzysztof Gonciarz w 2014 roku przeprowadził się do Japonii, gdzie mieszka do dzisiaj. Założył tam firmę Tofu Media, która zajmuje się produkcją materiałów wideo na zlecenie. W 2018 roku założono jej polski oddział.

W 2016 roku Krzysztof Gonciarz rozpoczął współpracę z firmą Intel. W ramach projektu, którego celem była promocja procesorów z serii i3, i5 i i7 7. generacji, nagrał 4 filmy w kilku wybranych miejscach w Azji. Wideo zyskało niemałą popularność. Świadczy o tym m.in. nagroda przyznana w tym samym roku przez magazyn National Geographic Traveler w kategorii "Podróżnik Online". 

Pod koniec 2016 twórca internetowy postanowił także założyć swój sklep. Obecnie w asortymencie można znaleźć m.in. kubki, ebooki czy książki influencera. Sklep Krzysztofa Gonciarza można znaleźć w internecie pod nazwą: sklep.krzyszrofgonciarz.com.

Na początku 2018 roku Krzysztof Gonciarz rozpoczął współpracę ze stacją telewizyjną Eurosport. Z kolei w 2019 odbył się wernisaż wystawy jego autorstwa w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej "Manggha" w Krakowie zatytułowanej "Tokio 24". Była to najpopularniejsza ekspozycja w historii muzeum.

Warto także wspomnieć, że twórca internetowy na swoim koncie ma kilka książek. Krzysztof Gonciarz napisał takie publikacje jak "Wybuchające beczki - zrozumieć gry wideo", "WebShows - Sekrety Wideo w Internecie" czy "Rozum i Godność Człowieka".

Vloger od kilku lat intensywnie prowadzi także swój kanał na YouTube. Zamieszcza tam m.in. filmiki ze swoich podróży.

Na początku września 2020 roku Krzysztof Gonciarz będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Na słynnej kanapie "Króla TVN-u" zasiądzie razem z modelką Klaudią El Dursi

Krzysztof Gonciarz - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wieku Krzysztofa Gonciarza. Twórca internetowy urodził się 19 czerwca 1985 roku, więc w 2020 skończył 35 lat. Ma około 175 cm wzrostu. 

Przez cztery lata dziewczyną Krzysztofa Gonciarza była vlogerka Kasia Mecinski. Para jednak nie przetrwała próby czasu. Nie wiadomo, czy obecnie twórca internetowy jest z kimś w związku.

Krzysztof Gonciarz na Instagramie figuruje pod nazwą: kgonciarz. Obserwuje go ponad 377 tysięcy osób.

RadioZET.pl