Zamknij
Krzysztof Ibisz
10 Zobacz galerię
fot. Karol Mikula/Wprost/East News

Krzysztof Ibisz nie zawsze był prezenterem telewizyjnym. Na początku swojej kariery zajmował się aktorstwem, a nawet przez chwilę polityką. Sprawdź, jak Krzysztof Ibisz zmieniał się przez lata.

Krzysztof Ibisz, choć może być trudno w to uwierzyć, na początku 2020 roku skończył 55 lat. Od 1993 roku pracuje przed kamerami. W tym roku obchodzi też 20-lecie pracy w telewizji Polsat.

Jego kariera w telewizji to przede wszystkim prowadzenie teleturniejów ("Awantura o kasę", "Rosyjska ruletka", "Gra w ciemno") i popularnych programów rozrywkowych ("Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami").

Krzysztof Ibisz pokazał, jak spędza czas z synem. Fani: "Synuś, klon taty"

Przez lata przed kamerami Krzysztof Ibisz mocno się zmieniał. Jednak wiek był dla niego łaskawy. Można odnieść wrażenie, że z wiekiem wyglądał coraz młodziej. Co nie umknęło uwadze fanów i stało się obiektem żartów i memów.

Krzysztof Ibisz postanowił skorzystać z tego i w 2010 roku wydał książkę „Jak dobrze wyglądać po 40-tce?”, gdzie dzielił się swoimi planami treningowymi i sposobami na dobry wygląd.

Krzysztof Ibisz: życie prywatne

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Po raz pierwszy z dziennikarką, Anna Zajdler, z którą ma syna Maksymiliana. Później z Anną Nowak, z która również ma syna - Vincenta. Rozwiedli się w 2009 roku i póki co, Krzysztof Ibisz nie planuje kolejnego ślubu. 

Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub? Pokazał obrączkę i piękną pannę młodą