Zamknij

Krzysztof Ibisz na spacerze z mamą. Internauci zachwyceni rodzinnym zdjęciem

16.06.2020 18:00
Krzysztof Ibisz
fot. Piotr Molecki/East News

Krzysztof Ibisz spędził ostatnie dni w otoczeniu najbliższych. Prezenter telewizyjny opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Podczas spaceru odwiedzili miejsce, w którym kiedyś mieszkała.

Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Podczas swojej wieloletniej kariery był m.in. prowadzącym programów "Zostań gwiazdą", "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" oraz "Gra w ciemno", a także gospodarzem wielu wydarzeń kulturalnych, jak konkursy Miss Polski, festiwale i koncerty sylwestrowo-noworoczne.

Dziennikarz jest aktywny nie tylko w telewizji, ale również w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z rodzinnego spaceru. Krzysztof Ibisz zabrał mamę do miejsca, w którym mieszkała przed laty.

Krzysztof Ibisz z mamą. Pokazał, gdzie mieszkała w młodości

Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie z mamą i psem. Widać, że wspólnie spędzony czas w piękny, słoneczny weekend przyniósł im wiele radości.

- Wspaniała niedziela i sentymentalny spacer po Mariensztacie. W tym domu na Bednarskiej 18 (dwa okna po prawej) spędziła młodość moja mama - napisał prezenter w opisie pod fotografią.

Fanom bardzo spodobała się wspólna fotografia. Doceniają to, że zabrał mamę w tak ważne dla niej miejsce.

- Super wyglądasz w towarzystwie mamy, pełen radości.

- Rozkoszna fotka. Cudownego dnia, serdeczne pozdrowienia dla wspaniałej mamy.

- Cudowne wspomnienia i radość dla Mamy, że może z sentymentem powspominać. Nicpoń też widać zachwycony, gdy jego pan zadowolony. Pozdrowionka dla Was - komentują fani.

Wam też podoba się to zdjęcie?