Zamknij

Krzysztof Ibisz o kulisach związku z Joanną Kudzbalską. O ich relacji wiedzieli tylko najbliżsi

08.03.2021 14:04
Krzysztof Ibisz
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Krzysztof Ibisz niedawno zaręczył się z gwiazdą "Top Model" - Joanną Kudzbalską. Zaręczyny pary wywołały nie lada zaskoczenie wśród fanów prezentera. Jak się okazuje, o ich związku wiedzieli jedynie najbliżsi. Ibiszowi i jego ukochanej udało się utrzymać relację w tajemnicy przez rok.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska niedawno zaręczyli się. Dla fanów Ibisza było to nie lada zaskoczenie, gdyż gwiazdor Polsatu nie wspominał w ostatnim czasie, że jest z kimś związany. Wybranką Ibisza jest Joanna Kudzbalska, znana z 2. edycji "Top Model". Jak się okazuje, parze udało się ochronić swój związek przez rok. O ich relacji wiedzieli jedynie najbliżsi.

Zobacz też:  Krzysztof Ibisz szykuje przyjęcie na 15. urodziny syna. Pokazał nagranie z byłą żoną [WIDEO]

Krzysztof Ibisz o kulisach związku z Joanną Kudzbalską. O ich relacji wiedzieli tylko najbliżsi

"Nie wiem, jak to się stało, że wszyscy dowiedzieli się o naszych zaręczynach. Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Udało nam się prawie rok to "ukrywać". Wiedzieli tylko nasi bardzo bliscy znajomi. Być może jakiś bliski znajomy powiedział dalszemu znajomemu i gdzieś tak dotarło to do portali. Mieliśmy nadzieję, że to będzie tylko sferą naszego życia prywatnego. Nadzieje były złudne. Skoro to wyszło, to ciężko zaprzeczać" - czytamy na Pudelku.

Krzysztof Ibisz nie był zadowolony z tego, że informacja o jego zaręczynach wyszła na jaw. Gwiazdor, który stanie na ślubnym kobiercu po raz trzeci, nie chce afiszować się miłością.

"Nie byliśmy zadowoleni z tego, bo chcieliśmy to zachować dla siebie i sami się cieszyć. Nie potrzebujemy do tego widowni. Jednak tak się stało. Trudno. Nic z tym nie zrobimy" - powiedział.

Jak czytamy na Pomponiku, zaręczyny pary odbyły się w Nowy Rok.

"Kris dołożył wszelkich starań, aby moment oświadczyn był wyjątkowy. Poniekąd udało mu się to. Asia zupełnie nie spodziewała się, że jej ukochany szykuje dla niej taką niespodziankę noworoczną. Wszystko było bardzo klasyczne. Pyszne jedzenie, piękne kwiaty oraz, niestety, o rozmiar za duży pierścień. Bardzo ich ta sytuacja rozbawiła. Krzysiek następnego dnia zmniejszył pierścionek i było po problemie" - mówi znajomy pary w rozmowie z Pomponik.pl.