Zamknij

Krzysztof Ibisz pokazał, jak spędza czas z synem. Fani: "Synuś, klon taty"

Sylwia Wamej
24.03.2020 18:58
Krzysztof Ibisz
fot. Piotr Molecki/ East News

Krzysztof Ibisz w związku z pandemią koronawirusa z pewnością ma teraz więcej czasu dla swoich najbliższych. Gwiazdor Polsatu pokazał na swoim Instagramie, jak spędza czas synem vincentem.

Krzysztof Ibisz pokazał, jak spędza czas z 14-letnim synem Vincentem

Krzysztof Ibisz przyłączył się do akcji "zostańwdomu". Gwiazdor Polsatu w związku z obecną sytuacją pandemii koronawirusa w Polsce, ma teraz więcej czasu dla swoich bliskich. Prowadzący "Tańca z gwiazdami" pokazał na Instagramie, jak spędza czas se swoim synem, 14-letnim Vincentem. "Gramy w jengę, a wy jak spędzacie czas"? - zapytał swoich fanów Krzysztof Ibisz. W komentarzach posypało się mnóstwo propozycji spędzania przymusowego czasu w domu.

Krzysztof Ibisz do serca wziął sobie zalecenia rządu o pozostaniu w domu. Gwiazdor w najnowszym poście pokazał jogging bez wychodzenia z domu. Krzysztof Ibisz mieszka w bloku, który liczy 10 pięter. W związku z tym prowadzący "Tańca z gwiazdami" postanowił zrobić sobie bieg po schodach.

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz. kiedy się rozstali?

Na profilu Krzysztofa Ibisza znalazło się  również zdjęcie sprzed kilku dni z odpoczynku w lesie z byłą żoną Anną Nowak-Ibisz. Mimo że para od lat nie jest razem, Krzysztof Ibisz ma bardzo dobre relacje z byłą żoną. Owocem ich małżeństwa jest 14-letni syn Vincent. Para rozstała się w 2009 roku.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW