Zamknij

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z synem Vincentem. Ale wyrósł

Sylwia Wamej
12.03.2020 14:17
Krzysztof Ibisz
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Krzysztof Ibisz jest tatą dwóch synów: Maksymiliana i Vincenta. Młodszy syn dziennikarza - Vincent zaczął mocno interesować się telewizją. Dumny tata pochwalił się niedawno wspólnym zdjęciem z telewizyjnego planu. Co napisał?

Krzysztof Ibisz pokazał syna. Dziennikarz nie ukrywa dumy

Krzysztof Ibisz jest dumnym ojcem dwóch synów: Maksymiliana i Vincenta. Młodszy syn - Vincent jest owocem miłości Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz. Mimo że rodzice Vincenta od dawna nie są już razem, mają ze sobą świetny kontakt. Widać to na Instagramie, gdzie komentują sobie nawzajem zdjęcia i spędzają razem czas.

Ostatnio na profilu dziennikarza pojawiło się wspólne zdjęcie Ibisza i Vincenta z planu "Tańca z gwiazdami". Słynny tato nie ukrywa dumy, że młodszy syn jest tak żywo zainteresowany telewizją.

"Nie sądziłem, że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją będzie smakował każdy moment spedzony ze mną na planie programu. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo Synu. Mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęści" - napisał dumny Krzysztof Ibisz.

Fani trzymają kciuki za syna Krzysztofa Ibisza

Fani trzymają kciuki za młodszą latorośl dziennikarza. "Brawo", "prezentujecie się wspaniale", "gratulacje dla dumnych rodziców" - podkreślają wielbiciele Krzysztofa Ibisza. Być może niedługo zobaczymy debiutującego syna dziennikarza Polsatu w telewizji.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW