Zamknij

Krzysztof Ibisz pokazuje syna na Instagramie. Internauci zachwyceni

Redakcja
29.08.2018 14:59
Krzysztof Ibisz pokazuje syna na Instagramie. Internauci zachwyceni
fot. Instagram:@krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz dba o siebie do tego stopnia, że z roku na rok wygląda coraz młodziej. W internecie umieścił wczoraj wspólne zdjęcie z synem Maksem. Chłopak również wzbudził zachwyt fanów. Większość internautów uważa, że bardzo przypomina mamę.

Krzysztof Ibisz niezmiennie zachwyca widzów swoim młodym wyglądem. Dziennikarz od 2000 roku związany z telewizją Polsat stał się synonimem gwiazdy, dla której czas się nie tyle zatrzymał, o ile wręcz się cofa. Z pewnością ma na to wpływ duże przywiązanie Ibisza do zdrowego stylu życia. Jest autorem książki „Jak dobrze wyglądać po 40”. Wielokrotnie również wypowiadał się w mediach na temat odpowiedniej diety i ćwiczeń.

Krzysztof Ibisz ma przystojnego syna

Ibisz był do tej pory dwukrotnie żonaty. Ma dwóch synów, 12-letniego Vincenta oraz 19-letniego Maksa. To właśnie w jego towarzystwie pojawił się ostatnio na premierze filmu „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Na swoim profilu na Instagramie prezenter opublikował wspólne zdjęcie.

Internauci zasypali fotografię komplementami dotyczącymi obu panów. Została polubiona ponad 2,5 tysiąca razy. Szczególną uwagę przykuł jednak Maks, którego internauci uznali za bardzo przystojnego. Nie zabrakło również porównywania urody chłopaka do jego mamy, Anny Zajdler. Według fanów syn Ibisza jest łudząco podobny do mamy.

„Jak koledzy z klasy. Pozdrawiam z dystansem”.

„Przystojnego ma Pan syna. Podobny do mamy”.

„Widzę na zdjęciu klon Mamy”.

To tylko niektóre z opinii. Trzeba przyznać, że Maks rzeczywiście jest bardzo podobny do Anny.

RadioZET.pl/MF