Zamknij

Krzysztof Ibisz uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”. Kto go zastąpi w roli prowadzącego?

Redakcja
12.02.2018 15:05
Taniec z gwiazdami Krzysztof Ibisz
fot. screen zwiastun Tzg

Krzysztof Ibisz w „Tańcu z gwiazdami” występuje od dawna. Co zatem zaskakującego w tym, że jego nazwisko znów pojawiło się na liście osób, które obejrzymy w programie? Okazuje się, że prezenter pojawi się w innej roli, niż się spodziewaliśmy.

Pełna lista uczestników „Tańca z gwiazdami” pojawiała się w mediach od pewnego czasu. Najpierw poinformowano, że w show wystąpi 11 par: Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski, Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański, Martyna Kupczyk i Żora Korolyov, Jarosław Kret i Lenka Klimentowa, Beata Tadla i Jan Kliment, Antoni Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska, Littlemooonster96 i Rafał Maserak, Krzysztof Gojdź i Walerija Żurawlewa, Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic, Popek i Janja Lesar, Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh.

Czyżby w nowym sezonie Tzg przewidziano jeszcze jedną parę? W pierwszych zwiastunach programu, które właśnie zostały opublikowane, jako jeden z uczestników wymieniony jest Krzysztof Ibisz, do tej pory był to prowadzący show. Jest to spore zaskoczenie dla fanów programu, ale robi się jeszcze bardziej tajemniczo, bo przedstawiciele Polsatu jedynie zagadkowo zapraszają na najnowsze odcinki. „To będzie duża niespodzianka i zaskoczenie dla wszystkich” — zdradziła „Plejadzie” Ewa Wojciechowska z Polsatu. Sam prowadzący stwierdził, że planuje tańczyć.

Czy jest to jakiś żart twórców, a może faktycznie chcą zaskoczyć widzów? Na to musimy zaczekać do 2 marca. W tej chwili nie wiadomo, z kim miałby tańczyć Krzysztof Ibisz oraz kto mógłby zastąpić go w roli prowadzącego show.

RadioZET.pl/SA