Zamknij

Krzysztof Ibisz w TVN? Widzowie przyłapali prezentera Polsatu na widowni. O co chodzi?

25.11.2021 14:37
Krzysztof Ibisz
fot. Pawel Wodzynski/East News

Krzysztof Ibisz w przeszłości związany był z telewizją TVN, z której przeszedł do Polsatu. Niedawno widzowie wypatrzyli prezenterka w programie tej pierwszej stacji - pojawił się bowiem w finale "Top Model". O co chodzi?

Krzysztof Ibisz od ponad 20 lat związany jest z telewizją Polsat, do której przeszedł po kilku latach spędzonych w TVN. Jakie musiało być zdziwienie widzów tej drugiej stacji, kiedy podczas finałowego odcinka "Top Model" zobaczyli Ibisza na widowni. Tego typu "odwiedziny" zawsze wywołują zainteresowanie oraz podejrzenia fanów - na przykład wizyta Jana Klimenta w programie " Taniec z gwiazdami", choć był już nowym jurorem "Mam talent", wzbudziła pytania o to, jak to niespodziewane pojawienie się w show konkurencyjnej stacji i wtargnięcie na scenę potraktuje jego szefostwo. Co więcej, tancerz pojawiając się "gościnnie" w tym samym programie zaliczył także skandaliczną wpadkę.

Na szczęście w przypadku Krzysztofa Ibisza pojawienie się u konkurencyjnej stacji nie doprowadziło do skandalu. Okazuje się, że prezenter chciał po prostu odwiedzić swoją żonę.

Zobacz także: Gwiazdor "Gogglebox" był fryzjerem Andrzeja Dudy. "Najwięcej wieśniaków jest w PiS"

Krzysztof Ibisz u konkurencji. Co robił w programie TVN?

Na Instagramie Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie, na którym ujawnia, co robił na widowni w programie TVN. Jak się okazuje, żona prezentera, która jest jedną z uczestniczek wcześniejszej edycji "Top Model", dostała zaproszenie, by w odcinku finałowym wziąć udział w pokazie. Zakochany mąż postanowił zrobić jej niespodziankę i na koniec wręczyć bukiet róż.

Fani prezentera mogą być spokojni, raczej żaden transfer pomiędzy stacjami się nie zapowiada.