Zamknij

Krzysztof Ibisz wziął ślub. Teraz wyciekły szczegóły wesela. Wydał fortunę

17.08.2021 22:22
Krzysztof Ibisz
fot. Piotr Matusewicz/East News

Krzysztof Ibisz po raz kolejny wziął ślub. Jego żoną została Joanna Kudzbalska, z którą jest związany od dłuższego czasu. Teraz wyciekły szczegóły wesela. Okazuje się, ze prezenter nie szczędził pieniędzy.

Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci. Na ślubnym kobiercu stanął z Joanną Kudzbalską, byłą uczestniczką "Top Model", z która związany był od jakiegoś czasu. Jak poinformował "Super Express" państwo młodzi nie szczędzili środków na organizacje wesela. 56-letni prezenter i jego 27 lat młodsza wybranka informacja o tym, że się pobierają, dość mocno zaskoczyli swoich fanów. Ślub jak i wesele organizowane były w wielkiej tajemnicy, a świeżo upieczeni małżonkowie o zaślubinach poinformowali dopiero po ceremonii.

Teraz jednak do mediów wyciekły informacje dotyczące uroczystości oraz wesela. Okazuje się, że młodzi nie szczędzili środków, by zorganizować sobie wymarzone wesele.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub. Pokazali zdjęcia z ceremonii [FOTO]

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wydali na wesele krocie

Jak informuje "Super Express" ślub i wesele odbyły się w podwarszawskich Markach. Najpierw państwo młodzi powiedzieli sobie "tak" w USC, a następnie świętowali w nowoczesnej stodole, której samo wynajęcie kosztowało 18 tysięcy. Choc dokładnych kwot i wyliczeń gazeta nie podaje, to jednak wyliczono w niej, że Ibisz i Kudzbalska na całe wesele wydali około 200 tysięcy złotych.

Co ciekawe, sam zainteresowany już ustosunkował się do rewelacji gazety i sam "strzelał" kwotami. Trudno jednak być pewnym, ile ma to wspólnego z rzeczywistością. "Czcigodny "Super Express" wyliczył właśnie, ile wydaliśmy na wesele. Niepotrzebne oburzenie. Pomylili się. Biorąc pod uwagę statystyki odnośnie długości życia, pożyję jeszcze 35 lat, a więc kosz wesela to niecałe 16 zł dziennie. Zakładając jednak, że będę żył 120 lat, tak jak się zaprogramowałem, koszt wyniesie jedynie 8,5 zł dziennie. Czy miłość nie jest warta takiej kwoty?" - pyta rozbawiony Ibisz.