Zamknij

Krzysztof Ibisz wziął ślub. Fani ubolewają, że nie wrócił do byłej. Anna Nowak-Ibisz komentuje

18.08.2021 12:40
Anna Nowak-Ibisz
fot. Viphoto/ East News

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska pobrali się. Choć nie jest tajemnicą, że prezenter jest w bardzo dobrych relacjach z byłymi żonami, nie planował powrotu do żadnej z nich. Fani są zawiedzeni, że gwiazdor nie wrócił do Anny Nowak-Ibisz, z którą ma przyjacielskie relacje. Dziennikarka skomentowała troskliwe komentarze fanów.

Krzysztof Ibisz niedawno wziął ślub z modelką Joanną Kudzbalską. Choć fani gratulują dziennikarzowi, wielu z nich miało nadzieję, że gwiazdor Polsatu zejdzie się z drugą żoną -  Anną Nowak Ibisz. Byli zakochani mają ze sobą świetne relacje, a Ibisz często gości w domu byłej żony. Ich relacje są jednak przyjacielskie. Łączy ich też przeszłość i 15-letni syn Vincent. Pod jednym z urlopowych zdjęć, które Anna Nowak-Ibisz udostępniła na Instagramie, jeden z fanów zdradził, że liczył na to, iż byli małżonkowie jednak się zejdą.

Krzysztof Ibisz wziął ślub. Fani ubolewają, że nie wrócił do byłej. Anna Nowak-Ibisz komentuje

"Mieliśmy cień nadziei, że Krzysiek wróci. Zaskoczenie, ślub z nową wybranką" - napisał jeden z internautów. Nowak-Ibisz skomentowała post fana, tłumacząc, że nigdy nie było planów co do powrotu do byłego męża.

"Nie było nigdy nawet takich planów. Każde z nas ma swój plan na życie i wybiera osobno to, co mu najbardziej odpowiada. To, że kiedyś wzięliśmy ślub, nie oznacza, że znów chciałabym rozgościć się w zamkniętym rozdziale. Nigdy nie miałam tego w planach! Ani ja, ani Krzysiek. Jesteśmy rodzicami wspólnego dziecka i znamy się niestety zbyt dobrze - żadne z nas nie miało zamiaru powtarzać tego, co nie ma szans na powodzenie. Czasami poprawny układ z byłym jest o niebo lepszy, niż małżeństwo" - napisała Anna Nowak-Ibisz.

Warto podkreślić, że bardzo dobre relacje Krzysztof Ibisz ma również ze swoją pierwszą żoną -  Anną Zejdler. Dziennikarka podzieliła się zdjęciami na Instagramie z wesela byłego męża, podkreślając, że świetnie się na nim bawiła.