Zamknij

Krzysztof Ibisz zaręczony z gwiazdą "Top Model". Narzeczona pokazała pierścionek [FOTO]

26.02.2021 11:11
Krzysztof Ibisz
fot. Mateusz Jagielski/East News

Krzysztof Ibisz potwierdził zaręczyny. Prezenter "Tańca z gwiazdami" poprosił o rękę znaną z "Top Model" Joannę Kudzbalską. Narzeczona Ibisza pochwaliła się pierścionkiem na Instagramie. 

Krzysztof Ibisz zaręczył się z Joanną Kudzbalską. Gwiazdor Polsatu prowadzący "Taniec z gwiazdami" potwierdził radosną nowinę w rozmowie z Pudelkiem. Nowa narzeczona Ibisza jest od niego młodsza o 27 lat i kiedyś brała udział w programie "Top Model". 

Jeśli dojdzie do ślubu, będzie to już trzecie małżeństwo Krzysztofa Ibisza. Pierwszą żoną prezentera była dziennikarka Anna Zejdler, z którą doczekał się syna Maksymiliana. W 2005 roku Ibisz poślubił Anną Nowak, aktorkę znaną z programu "Pani Gadżet". Mają razem 15-letniego syna Vincenta. Po drugim rozwodzie Krzysztof Ibisz był łączony z wieloma kobietami, ale z żadną nie zdecydował się zalegalizować związku. Dopiero gdy poznał Joannę Kudzbalską, ponownie skusił się na małżeństwo. 

Anna Nowak-Ibisz opowiedziała o rozstaniu z mężem: "On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta"

Krzysztof Ibisz zaręczony z Joanną Kudzbalską z "Top Model"

Gospodarz "Tańca z gwiazdami" na razie nie pochwalił się oficjalnie swoją nową ukochaną, ale o tym, że doszło do zaręczyn, zdradziło m.in. zdjęcie opublikowane na instagramowym profilu Joanny, na którym była uczestniczka "Top Model" dumnie prezentuje złoty pierścionek.

Ibisz i Kudzbalska niedawno spędzili wakacje w Meksyku. Wprawdzie żadne z nich nie zamieściło wspólnych zdjęć, ale pod postami z wyjazdu nie szczędzili sobie czułych wyznań. W końcu w rozmowie z portalem Pudelek Krzysztof Ibisz potwierdził, że on i gwiazda "Top Model" są zaręczeni

Miejmy nadzieję, że już niedługo para ujawni się w social mediach i oficjalnie przekaże radosne wieści fanom. Tymczasem Krzysztof Ibisz przyjmuje życzenia z okazji urodzin. 25 lutego prezenter skończył 56 lat. 

Joanna Kurowska szczerze o konflikcie z Krzysztofem Ibiszem. "Walnęłam go krzesłem"