Zamknij

Krzysztof Ibisz zaręczony. Anna Nowak-Ibisz nie kryje zaskoczenia

26.02.2021 16:41
Anna Nowka-Ibisz
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska z "Top Model" zaręczyli się. Będzie to już trzecie małżeństwo dziennikarza Polsatu. Podobno zaskoczenia takim obrotem spraw nie kryje Anna Nowak-Ibisz, druga żona Ibisza. "Ania była ogromnie zaskoczona, gdy dowiedziała się o zaręczynach byłego męża" - czytamy w serwisie plotek.pl

Krzysztof Ibisz mocno zaskoczył swoich fanów. W rozmowie z Pudelkiem prowadzący "Tańca z gwiazdami" potwierdził zaręczyny z Joanną Kudzbalską, młodszą o 27 lat gwiazdą "Top Model". Równie zaskoczona tą informacją jest Anna Nowak-Ibisz. Jak zdradza informator serwisu Plotek.pl, Nowak-Ibisz nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

Zobacz też: Joanna Kurowska szczerze o konflikcie z Krzysztofem Ibiszem. "Walnęłam go krzesłem"

Krzysztof Ibisz zaręczony. Anna Nowak-Ibisz nie kryje zaskoczenia

"Ania była ogromnie zaskoczona, gdy dowiedziała się o zaręczynach Krzysztofa. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Zwłaszcza że oboje w czasie pandemii bardzo zbliżyli się do siebie. Spotykali się na spacerach rodzinnych z synem, odwiedzali się nawzajem, Ania zapraszała często Krzysia na rodzinny obiad. Były mąż wciąż zajmuje ważne miejsce w jej uczuciach, choćby ze względu na syna, który ich łączy" - czytamy w serwisie Plotek.pl.

Anna Nowak-Ibisz była drugą żoną Krzysztofa Ibisza, a owocem ich związku jest syn Vincent. Byli małżonkowie wiele lat po rozstaniu utrzymują przyjacielskie relacje. Z kolei przyszła żona Krzysztofa Ibisza jest młodsza od niego aż o 27 lat.

Joanna Kudzbalska brała udział w programie "Top Model". W czasie trwania show studiowała medycynę. Przerwała naukę, aby skupić się na modelingu. Później wróciła na studia, a dziś pracuje na co dzień w jednym z warszawskich szpitali.