Zamknij

Krzysztof Ibisz zaręczył się? Wszystko zdradza tajemniczy billboard

25.02.2021 14:57
Krzysztof Ibisz
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Krzysztof Ibisz długo był singlem. Podwójnie rozwiedziony prezenter w swoich związkach małżeńskich wytrzymał 6 i 4 lata. O swoim życiu prywatnym dziennikarz nie mówi zbyt wiele, jednak wszystko wskazuje na to, że od pewnego czasu jeszcze szczęśliwie zakochany. Jego partnerką jest podobno uczestniczka drugiej edycji programu "Top Model".

Krzysztof Ibisz się zaręczył - takie doniesienia pojawiły się w sieci. Prezentera zdradziły komentarze w social mediach, które internautów poprowadziły niczym nitka do kłębka. Dziennikarz, który od lat związany z Polsatem, niezbyt chętnie ujawnia szczegóły życia prywatnego, ale - jak widać - tym razem już nie mógł się ukrywać. Komentarze pełne słodkich emotek, jakie zamieszczał na profilu swojej (prawdopodobnie) dziewczyny, już w listopadzie sugerowały, że "coś jest na rzeczy". Raz na Instagramie była gwiazda "Top Model" - 29-letnia obecnie Joanna Kudzbalska - zastanawiała się, co stało się z jej imprezowym życiem, a Ibisz tajemniczo odpisał, że "jest ono już za nią". Dodał do tego serduszko i dwa jabłka: czerwone i zielone. Ta symbolika jest dość istotna i znacząca w kontekście kolejnych informacji.

Zobacz także: Joanna Kurowska szczerze o konflikcie z Krzysztofem Ibiszem. "Walnęłam go krzesłem"

Krzysztof Ibisz zaręczył się z Joanną Kudzbalską?

Choć odpowiedź na powyższe pytanie nie jest pewna, to jednak wspomniane emotki jabłuszek pojawiły się na billboardzie, którym chwaliła się w grudniu modelka. Poinformowała wtedy, że pewna tajemnicza osoba jest sponsorem "miłosnego ogłoszenia", które zawisło niedaleko jej domu. Jest to typowe wyznanie miłości: "Asiu, kocham Cię", widniejące z takim samym serduszkiem i jabłuszkami, jakie Ibisz zostawia Kudzbalskej w sieci. Ale jakby było to zbyt mało wymowne, to gwiazdor Polsatu w komentarzu zaczepnie mówi: "Zgadnij, kto to".

Joanna Kudzbalska jest od prezentera o 27 lat młodsza, jednak widać tych dwoje znalazło wspólny język. Kolejnym dowodem na to może być pierścionek, jakim na początku stycznia pochwaliła się modelka, zaznaczając, że 2021 rok jest początkiem nowej przygody. Jakby tego mało, Krzysztof Ibisz relacjonował niedawno swoją podróż do Meksyku i dziwnym trafem była gwiazda "Top Model" również była wtedy w tym kraju. Pod poniższym postem można zresztą znaleźć kolejny komentarz Krzysztofa Ibisza, jakim są trzy serduszka. Z kolei pod zdjęciem pierścionka pojawiają się nawet sugestie ślubu i wesela.

Czekamy na oficjalne doniesienia, choć dowodów miłosnych jest aż nadto. Na wszelki wypadek już gratulujemy.

RadioZET.pl/AS