Zamknij

Krzysztof Iwaneczko wziął ślub. Zwycięzca "The Voice of Poland" pokazał zdjęcie z uroczystości

12.08.2020 11:55
Krzysztof Iwaneczko
fot. Jacek Domiński/ East News

Krzysztof Iwaneczko wziął ślub. Zwycięzca 6. edycji "The Voice of Poland" poślubił ukochaną Paulinę. Zdjęciem z uroczystości pochwalił się w mediach społecznościowych.

Krzysztof Iwaneczko wziął ślub. Zwycięzca "The Voice of Poland" pokazał zdjęcie z uroczystości ślubnej

Krzysztof Iwaneczko ożenił się. Zwycięzca 6. edycji "The Voice of Poland" powiedział sakramentalne "tak" ukochanej Paulinie. Na swoich profilach społecznościowych udostępnił zdjęcie z ceremonii ślubnej. Pięknej fotografii towarzyszy opis. "Choć czuliśmy się w tym dniu najszczęśliwsi na świecie, to wiemy, że najpiękniejsze dopiero przed nami" - napisał muzyk. Pod fotografią posypało się mnóstwo gratulacji, życzeń i ciepłych słów.

Krzysztof Iwaneczko: Kim jest zwycięzca 6. edycji "The Voice of Poland"?

Krzysztof Iwaneczko to zwycięzca 6. edycji muzycznego show TVP "The Voice of Poland". Gwiazdor po wygranej w programie na dobre rozgościł się w przemyśle muzycznym. Regularnie zaczął grać koncerty, z kolei w ubiegłym roku wydał debiutancką płytę "Jestem". 

Krzysztof Iwaneczko urodził się 14 czerwca 1995 roku w Przemyślu. Oprócz tego, że sam tworzy muzykę, jest również wykładowcą wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl