Zamknij

Krzysztof Jackowski ujawnia prawdę o koronawirusie? "Pandemia wyssana, wolność zabrana"

Maciej Friedrich
01.06.2020 11:17
Krzysztof Jackowski nagrał Hot 16 Challenge 2
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, wziął udział w akcji Hot 16 Challenge. Postawił na mroczny, niepokojący klimat. Nie zabrakło nawiązań do jego rzekomych wizji oraz pandemii koronawirusa.

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia jedna z największych medialnych osobowości. Jasnowidz z Człuchowa zyskał ogromną popularność, a jego wizje bardzo często niepokoją lub są wręcz katastroficzne. Nie zmienia to faktu, że Jackowski stał się jednym z elementów obecnej popkultury, wielu internautów traktuje jego wypowiedzi jako wyssane z palca i zabawne, nie brakuje jednak osób, które biorą je na poważnie. Jasnowidz zobaczył między innymi okropne następstwa polityczne pandemii.

O popularności Jackowskiego świadczy między innymi fakt, że został zaproszony do internetowego wyzwania Hot 16 Challenge 2, które ma pomów w zbiórce pieniędzy na walkę z pandemią. Inicjatywa rapera Solara wyszła daleko poza środowisko hip-hopowe, w sieci możemy oglądać "szesnastki" dziennikarzy, aktorów, a nawet prezydenta Andrzeja Dudy. Teraz swoim filmem pochwalił się jasnowidz z Człuchowa. Czy zdradził, jak widzi przyszłość?

Krzysztof Jackowski ma dramatyczną wizję przyszłości. Nadejdzie coś gorszego niż koronawirus?

Krzysztof Jackowski w Hot 16 Challenge 2. Jasnowidz pokazał swoje nagranie

W serwisie Youtube wszyscy wielbiciele Krzysztofa Jackowskiego mogą już oglądać, jak radzi sobie w Hot 16 Challenge 2. Słynny jasnowidz postawił na mroczny, niepokojący klimat, zarówno jeśli chodzi o warstwę muzyczną, jak i tekstową. Podkreślił między innymi, że "widzi jasno, dzień za dniem", odwołując się do swoich niezwykłych zdolności. W tekście przyznał także, że "tłumaczy dla nas świat, choć go nie rozumie sam". Nawiązał także do pandemii koronawirusa.

- Pandemia wyssana, wolność zabrana - ponuro "nawinął".

Pod filmem Jackowskiego zaroiło się od komentarzy. Wielu internautów uznało, że jasnowidz świetnie poradził sobie w klimacie mrocznego rapu.

- Masz Krzysztofie fajny głos, dobre wyczucie rytmu, a treść the best: historia skłamana, pandemia wyssana.

- Panie Kochany, kto pisał ten tekst. Super, szczerze myślałam, ze to nie pana klimaty a wyszło super. Jackowski Petarda. Życzę zdrowia i 100 lat życia na pełnych obrotach - czytamy.

A jak wam podoba się "szesnastka" Jackowskiego?

Zagłosuj

Podoba ci się Hot 16 Challenge Jackowskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF