Zamknij

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na zimę 2020. Czeka nas atak mrozu?

17.07.2020 12:38
Krzysztof Jackowski o zimie 2020
fot. Michal WARGIN/East News

Krzysztof Jackowski, najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, regularnie dzieli się swoimi wizjami z fanami. Tym razem postanowił odpowiedzieć na pytanie jednej z wielbicielek i przewidział pogodę na zimę 2020 roku. Czy możemy spodziewać się śniegu i mrozu, czy raczej deszczu i błota?

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najpopularniejszy jasnowidz w naszym kraju. Popularność przyniosła mu pomoc przy rozwiązywaniu spraw kryminalnych, obecnie jednak skupił się na pomocy zwykłym obywatelom i ogłaszaniu swoich przepowiedni za pośrednictwem mediów społecznościowych i serwisu YouTube. Jackowski zyskał ogromną popularność i posłuch wśród internautów, stając się jasnowidzem celebrytoą. Wziął nawet udział w rapowym wyzwaniu Hot16Challenge.

Jasnowidz z Człuchowa przyzwyczaił nas do wielu niezbyt pozytywnych przepowiedni, które mocno zaniepokoiły osoby przeświadczone o jego darze. Jackowski przepowiedział już coś gorszego niż koronawirus, a nawet konflikt, który może być początkiem III Wojny Światowej. Krzysztof nie zajmuje się jednak jedynie kwestią globalną, chętnie odpowiada także na pytania, które nurtują jego fanów. Między innymi w kwestiach pogody, które tylko pozornie wydają się sporadyczne. Pogoda ma bowiem wpływ na klęski żywiołowe, rolnictwo wiele innych aspektów. Tym razem Jackowski zdradził, jaka pogoda czeka nas zimą 2020.

 Krzysztof Jackowski przewiduje lato 2020. Fatalne prognozy jasnowidza na wakacje

Krzysztof Jackowski o pogodzie zimą 2020. Nowa przepowiednia jasnowidza

Krzysztof Jackowski  podczas audycji w serwisie YouTube został zapytany przez jedną z fanek o pogodę, jaka czeka nas zimą 2020 roku. Jasnowidz z Człuchowa odpowiedział internautce, zdradzając, co czeka nas, gdy minie jesień.

- Pani Ewa pyta, jaka będzie zima w tym roku (...) Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Nawet gdyby teraz zaczęło mocniej świecić słońce, to i tak takie lato nam w głowie zostanie. Bo już połowa lata przeszła i było kapryśne i brzydkie (...) Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna - zdradził Jasnowidz.

Zdaniem Jackowskiego ciężko będzie liczyć na słoneczne, ale mroźne i śnieżne dni, doskonałe na wypoczynek na powietrzu. Wizja jasnowidza zapowiada raczej dłuższą i nieco chłodniejszą jesień, do jakiej przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach.

Krzysztof jackowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS