Zamknij

Krzysztof Jackowski ma dramatyczną wizję przyszłości. Nadejdzie coś gorszego niż koronawirus?

Patrycja Chudolińska
27.05.2020 12:05
Krzysztof Jackowski
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przerażającą wizją przyszłości. Znany jasnowidz uważa, że już niebawem spotka nas coś gorszego niż koronawirus.

Krzysztof Jackowski przedstawił niepokojącą wizję na nadchodzące miesiące. Jasnowidz z Człuchowa zdradził, co jego zdaniem spotka nas w czerwcu oraz lipcu. Już wcześniej jego przepowiednie na pierwsze letnie miesiące nie były pocieszające. Mężczyzna wróży katastrofę polityczną, która uderzy przede wszystkim w rząd Prawa i Sprawiedliwości. Jackowski przewiduje także rozpad Unii Europejskiej.

Teraz Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przygnębiającą wizją. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że czeka nas coś znacznie gorszego niż pandemia koronawirusa. Podkreślił, że zmiany nadejdą nagle i obecnie nikt się tego nie spodziewa.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski zdradza wizję przyszłości. Nadchodzi katastrofa polityczna: "To potrwa 3 i pół roku"

Krzysztof Jackowski ma straszną wizję przyszłości. Przewiduje coś gorszego niż koronawirus

Wróżba Krzysztofa Jackowskiego ma się ziścić już w najbliższych tygodniach.

- Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas, kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie, która zacznie się nagle. To się zacznie nagle, to nas zaskoczy. Dlatego? Jak? Przecież było tak spokojnie? - przyznał Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przewiduje lato 2020. Fatalne prognozy jasnowidza na wakacje

RadioZET.pl/PCh