Zamknij

Krzysztof Jackowski ma niepokojącą wizję przyszłości. "Boję się swojej przepowiedni"

Patrycja Chudolińska
15.05.2020 14:36
Krzysztof Jackowski
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski podzielił się zatrważającą wizją przyszłości. Jasnowidz przyznaje, że sam boi się tego, co nadejdzie. Dodał również, że od kilku lat ostrzegał przed zmianami, które przyniesie rok 2020.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Mężczyzna od wielu lat dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami. Popularność przyniosła mu przede wszystkim współpraca z policją. Jackowski pomagał służbom w poszukiwaniu zaginionych osób, często z sukcesem zamykając sprawy, które od długiego czasu pozostawały nierozstrzygnięte.

Tym razem Krzysztof Jackowski opowiedział o tym, co nas czeka w najbliższej przyszłości. W rozmowie z "Faktem" podkreślił, że od wielu lat ostrzegał przed zmianami, które przyniesie 2020 rok. Kolejne wizje jasnowidza nie są dla nas pomyślne.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przewiduje lato 2020. Fatalne prognozy jasnowidza na wakacje

Krzysztof Jackowski ostrzegał przed koronawirusem? Zatrważająca wizja na kolejne lata

- Kilka lat temu mówiłem, że rok 2019 będzie ostatnim w miarę spokojnym, a rok 2020 obedrze nas ze złudzeń, i że pokój na świecie zostanie zachwiany. Mówiłem też, że przed wielką wojną na świecie ludzie będą bali się oddychać. Nie wiedziałem wówczas, co to znaczy. A teraz, nosimy maseczki, stoimy 2 metry od siebie, bo... boimy się oddychać. Zaznaczam, to są moje słowa sprzed około 4 lat. Boję się tej swojej przepowiedni - wyznał Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Faktem".

Jasnowidz dodał również, co czeka nas w ciągu najbliższych kilku lat. Jego wizja jest niepokojąca. Jackowski sądzi, że kryzys gospodarczy, wywołany pandemią koronawirusa, może zaostrzyć konflikt między niektórymi krajami.

- Przez najbliższe 3,5 roku będzie się działo dużo złego. Trzeba spojrzeć na Europę i Bliski Wschód. Europa może doznać poważnej destrukcji. Pytanie, czy niektóre państwa nie myślą o tym, żeby Unię Europejską rozerwać, zwłaszcza po pandemii, kiedy nastąpi ogromny kryzys gospodarczy. W moim odczuciu zacznie się bardzo niedobrze dziać w Europie. Ta rzeczywistość po pandemii nie będzie już taka sama, będzie się rozrywać. Świat stoi w obliczu wojny i w tym roku będziemy mieli tego mocną świadomość - dodał.

Co sądzicie o jego wizji?

RadioZET.pl/PCh