Zamknij

Krzysztof Jackowski ma ponurą wizję na jesień 2020. Co nas czeka?

25.06.2020 15:39
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski często dzieli się prognozami na nadchodzące pory roku. Tym razem zabrał głos w sprawie zbliżającej się jesieni 2020. Wróżba jasnowidza z Człuchowa nie ucieszy jednak większości osób.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna specjalizuje się przede wszystkim w poszukiwaniach osób zaginionych - często służy pomocą policji i wskazuje miejsca, w których może być ukryte ciało. Poza tym jego wizje dotyczą także spraw bieżących, takich jak zbliżające się wybory czy zmieniająca się sytuacja gospodarczo-polityczna.

Krzysztof Jackowski potrafi przewidzieć także pogodę. W maju zdradził swoje prognozy na lato - przyznał, że w tym roku nie będzie ono zbyt słoneczne, za to bardzo deszczowe. Patrząc na obecną sytuację, nie da się ukryć, że jego wizja się sprawdziła. Teraz Jackowski w rozmowie z Super Expressem podzielił się swoją przepowiednią na nadchodzącą jesień. Jasnowidz zdradził, kiedy jego zdaniem nadejdzie ochłodzenie.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski przewiduje wojnę. Powiedział, kiedy i gdzie zacznie się konflikt

Krzysztof Jackowski przewiduje jesień 2020. Prognoza pogody jasnowidza

Jesień 2020, zdaniem Jackowskiego, nie będzie należała do zbyt ciepłych i pogodnych. Podobnie jak tegoroczne lato, kolejna pora roku ma być bardzo deszczowa.

- Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu - zdradził w rozmowie z "Super Expressem" Krzysztof Jackowski.

Myślicie, że ta wizja dotycząca pogody również się spełni?