Zamknij

Krzysztof Jackowski ma przerażającą wizję przyszłości. Zacznie się tej jesieni

21.08.2020 21:55
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski przewidział, co wydarzy się na jesieni 2020 roku. Jasnowidz opowiedział o niepokojącej wizji w jednej z ostatnich transmisji na YouTube.

Krzysztof Jackowski jest bardzo aktywny w internecie. Jasnowidz z Człuchowa bardzo często dzieli się różnymi wizjami ze swoimi widzami na YouTube. W ostatniej transmisji na żywo opowiedział o tym, co jego zdaniem wydarzy się na przełomie najbliższych miesięcy. Szczególnie niepokojąca jest jego przepowiednia na jesień. Jackowski przewiduje, że koronawirus przestanie być najważniejszym tematem rozmów.

- Mnie osobiście bardzo niepokoi, mówię to z największą powagą, okres tej jesieni z kilku przyczyn. Pierwsza rzecz: nie sądzę, absolutnie nie sądzę, aby na pandemii można było ujechać dłużej, jak do początku wiosny przyszłego roku. Raczej dłużej się nie da, bo ludzie się tym zmęczą, ludzie zrozumieją, że coś jest nie tak i przestanie to mieć swoją siłę - zaczął opowiadać Jackowski.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski o szokujących zmianach w polskiej polityce. "PiS może się zapaść"

Krzysztof Jackowski ma koszmarną wizję na jesień

Jasnowidz przewiduje, że choć koronawirus może ustąpić, nie oznacza to pełni spokoju. Zagrożenie pandemią zostanie odsunięte na dalszy plan przez wizję nadchodzącego konfliktu zbrojnego.

- Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale Palestyna, powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to, co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie. Powtórzę to po raz następny: ta wojna zacznie się z powietrza - wyznał Krzysztof Jackowski.

Myślicie, że ta wizja ma szansę się spełnić?