Zamknij

Krzysztof Jackowski miał koszmarną wizję na jesień. "Walka z czasem"

23.06.2021 12:36
Krzysztof Jackowski
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną mroczną przepowiednią na najbliższe miesiące. Co tym razem w swojej wizji zobaczył znany jasnowidz z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz. Mężczyzna dzieli się swoimi przepowiedniami za pośrednictwem kanału na YouTube. Jego ostatnie wizje dotyczyły między innymi rozgrywek na Euro 2020. Jasnowidz z Człuchowa dzieli się swoimi przepowiedniami dotyczącymi tragicznych wydarzeń w Polsce i na świecie. Tym razem opowiedział o tym, że jego zdaniem w najbliższych miesiącach rozegra się walka o życie kilku osób, które zostaną zamknięte i nie będą mogły się wydostać.

- Człowiek, dwóch, lub trzech w czymś metalowym żyją, nie mogą z tego wyjść i jest walka z czasem o ich życie. Takie coś mi się skojarzyło. Kompletnie nie wiadomo do czego to przyłożyć, ale rzecz bardzo charakterystyczna. Kojarzy mi się coś prostokątnego, metalowego. Jedna, dwie lub trzy osoby są w tym czymś. Walka z czasem, żeby ich uratować. Nie wiem, do czego to przykleić, ale zobaczymy - mówi tajemniczo Krzysztof Jackowski.

Poza tym jasnowidz z Człuchowa mówi o "światłach", które rozjaśnią nocne niebo. Być może będzie to związane z działaniami militarnymi. Nie określił jednak, w jakim regionie świata się to wydarzy.

- Teraz mi się kojarzą takie światła w noc. Jakby ruszają światła na dużej przestrzeni, jakby były wystrzeliwane światła w nocy lecą. Wystrzelone rakiety w nocy lecą. Jest ich kilka.

Zobacz także:  Krzysztof Jackowski szczerze o życiu prywatnym. Wspomniał o swoim synu

Krzysztof Jackowski miał wizję na lato i jesień. Co się wydarzy?

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejnymi przepowiedniami na lato 2021. Kilka tygodni wcześniej mówił o wakacyjnej pogodzie i nadchodzących upałach. Teraz zwrócił uwagę na ruchy polityczne.

- Jeszcze latem się wydarzy coś takiego, że będzie natychmiastowo zwoływany szczyt Rady Europy. Polityczna Rada Europy będzie musiała decydować o jakichś rzeczach. Czyli coś dużego się wydarzy. W Unii Europejskiej zadrży. Albo na świecie zadrży i UE będzie musiała się natychmiast określić - powiedział.

Kolejna przepowiednia Jackowskiego dotyczyła jesieni. Jasnowidz z Człuchowa przewiduje "podział". Nie potrafił jednak sprecyzować, czego dokładnie ma dotyczyć. Następna wizja jasnowidza mrozi krew - mówi o kryzysie finansowym i ogromnym zagrożeniu, szczególnie dla tych, którzy obecnie posiadają duże kredyty w bankach.

- Jesień i podział. Wrzesień, podział. Dojdzie do jakiegoś podziału jesienią. Może być tak, ze jesienią część dzieci pójdzie do szkoły, a część nie, bo będzie to podział. Może ten podział będzie w innym sensie, ale podział mi się kojarzy. I do tego podziału będziemy musieli się przyzwyczaić. Różnych. Drugim półroczu na świecie staną się poważne załamania rynków finansowych. Ja to zapowiadałem na początku tego roku. Poważne załamania rynków, kryzys. Ta laurka, którą sobie zrobiła Unia Europejska, w tym też Polska, gdzie wzięli tak ogromne pożyczki, może stopnieć ta laurka, z powodu poważnych tąpnięć na świecie - podsumował.