Zamknij

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję. Ostrzega przed wielkim pożarem

23.07.2020 15:18
Krzysztof Jackowski
fot. Grzegorz Krzyzewski/REPORTER/EastNews

Krzysztof Jackowski coraz częściej dzieli się swoimi wizjami. Wypowiadał się ostatnio m.in. na temat wyniku drugiej tury wyborów prezydenckich, pandemii koronawirusa oraz tegorocznych anomalii pogodowych. Teraz ujawnił swoją najnowszą, przerażającą przepowiednię.

Krzysztof Jackowski często opowiada o swoich wizjach w internecie. Jasnowidz ma kanał na YouTube, na którym regularnie publikuje nowe filmy lub łączy się z widzami w spotkaniach na żywo. Choć obecnie jasnowidz przebywa na wakacjach, nie traci kontaktu ze swoimi obserwatorami. Podczas pobytu w Ustce miał wizję nadchodzącego niebezpieczeństwa. Postanowił jak najszybciej podzielić się z internautami tym, co zobaczył.

- Dzisiaj nie jestem u siebie i, prawdę mówiąc, nie chciałem robić audycji (...) Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić (...) Zaczyna się dziać coś poważnego, już w tej chwili. Kojarzy mi się kolej, tory kolejowe – duży sabotaż kolejowy, albo przy torach, albo związany z jakimś pociągiem, albo z koleją. To nie będzie jakaś katastrofa, to będzie sabotaż, albo to może być wręcz jakieś poważne działanie wojenne. Nie umiejscawiam tego nigdzie, ale sądzę, że nie będzie to w Polsce - zdradził jasnowidz Jackowski.

Zobacz także: Krzysztof Jackowski wie, co wydarzy się we wrześniu. Nie ma dobrych wiadomości dla uczniów

Krzysztof Jackowski ujawnił niepokojącą wizję przyszłości

W dalszej części nagrania Krzysztof Jackowski wrócił do tematu pandemii COVID-19. Zdradził, że pod przykrywką koronawirusa będzie się ukrywało coś więcej. To wydarzenie będzie związane z polskim rządem.

- Będzie pomału odsłaniało się na naszych oczach coś, co jest przykryte pod tym koronawirusem. Tu uwaga – rząd Polski może nagle zaskoczyć Europę. Od Polski będzie coś bardzo ważnego zależało (...) Rząd Polski jest w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. To coś zacznie się odkrywać od Polski, że nawet Europa może mieć do Polski w pewnym sensie pretensje. Też tego nie interpretuje, mówię to tak, jak czuję. Nie ulega dla mnie wątpliwości to, że zaczyna się dziać coś, co koronawirus zacznie odstawiać na bok - wyjaśnił Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa dodał, że widzi w swojej wizji także ogromny pożar dużego miasta. Choć nie wskazał dokładniej lokalizacji, przeczuwa, że nie będzie to w Polsce.

- Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państw światowych, w tym też Polski – nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowywani do działań militarnych na świecie - podkreślił.

Myślicie, że ta wizja Jackowskiego ma szansę się spełnić?